Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i tak najlepszy jest mistrz drugiego (pierwszego)plany Valada :decayed:

Opublikowano

A to który kozak pamięta...?

dceb85db584b94b47785f669a0951ed6.jpg

Drugi Zator... Fajna fotka

5d674fcbd5c9b6dc2c33f88bb24fa412.jpg

Naciapane z Z2

Tutaj już żarty się skończyły... Dwa pedały kontra kapitan kox...

09c62caf31757755ef6a3f95cd134c80.jpg

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

A to który kozak pamięta...?

dceb85db584b94b47785f669a0951ed6.jpg

Drugi Zator... Fajna fotka

5d674fcbd5c9b6dc2c33f88bb24fa412.jpg

Naciapane z Z2

Tutaj już żarty się skończyły... Dwa pedały kontra kapitan kox...

09c62caf31757755ef6a3f95cd134c80.jpg

Naciapane z Z2

O masakra, ale byłem chudy :D

Zauważcie kto z pierwszej ekipy jeszcze został:)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

nie wiem dlaczego mnie nie ma tym zdjęciu ale są na to dwie odpowiedzi:

1. Robiłem zdjęcie - mało prawdopodobne

2. Byłem najebany - to już pozostawiam Waszej ocenie

Opublikowano

Seves teraz całkiem poważnie...jak Ty masz na imię bo nie kojarzę, odkąd pamiętam to Seves, nawet w profilu masz Seves :decayed:

Seves jestem :P

a tak serio Szymek :D

Puuuuuuuucek te foty są po jakimś fotomontażu? :P:P:P:P:P

Chyć się roboty koło se kup i ruuuuszej się :P

Opublikowano

i tak najlepszy jest mistrz drugiego (pierwszego)plany Valada :decayed:

Chciołek się schowoć ale przeca bułek naj....bany i trochę źle wymiezyłek i zostałem uchwycony kamera nie kłamie [emoji33]

Naciapane z GT-N7105

Miszka jak można napisać walada przez V to tak jak zamiast miszka napisać myszka [emoji482] [emoji39]

Edytowane przez walada1987

Opublikowano

Takich fotek mam dużo dużo więcej ale nie wklejam... bo zaś będe przepraszał potem... :decayed:

Opublikowano

i tak najlepszy jest mistrz drugiego (pierwszego)plany Valada :decayed:

Chciołek się schowoć ale przeca bułek naj....bany i trochę źle wymiezyłek i zostałem uchwycony kamera nie kłamie [emoji33]

Naciapane z GT-N7105

Miszka jak można napisać walada przez V to tak jak zamiast miszka napisać myszka [emoji482] [emoji39]

Mi tam jedno jak go będę miał w telefonie [emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji14]
Opublikowano

i tak najlepszy jest mistrz drugiego (pierwszego)plany Valada :decayed:

Chciołek się schowoć ale przeca bułek naj....bany i trochę źle wymiezyłek i zostałem uchwycony kamera nie kłamie [emoji33]

Naciapane z GT-N7105

Miszka jak można napisać walada przez V to tak jak zamiast miszka napisać myszka [emoji482] [emoji39]

Mi tam jedno jak go będę miał w telefonie [emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji14]

Ty masz mieć mnie w sercu, a nie w telefonie :grin:

Opublikowano

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Opublikowano

:polew::polew::polew: dobre

Opublikowano

Panie i Panowie w przyszłym roku Zator tu się odbędzie 

c0fa6d59aaf7b56dc14e910506ec0b0a.jpg

9fef1144fd4c6463c451a2c847cff0c3.jpg

Opublikowano

A gdzie to

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

Nad morzem

Opublikowano

Ojjjjj te domki to za dobry standard jak na nas :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.