Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swap na 1.8T


Senny

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Na wstępie powiem, że wiem, że podobnych tematów było od groma i to pytanie się często powtarzało. Tylko w żadnym z tematów, nie było konkretnej odpowiedzi lub były to stare wątki kiedy były inne ceny i gdzie jedynymi odpowiedziami było sprzedaj 1.6 i kup 1.8T.

Sprawa tak wygląda, że mam swoje B5 prawie 2 lata, włożyłem w nią trochę kasy i powoli sobie ją modze. Miałem w planach robienie swapa na 1.8T lecz nie w tym momencie. Aczkolwiek sprawy się tak potoczyły, że muszę wpakować ponad tysiaka w remont swojego potężnego 1.6 i zastanawiam się czy nie lepiej kupić 1.8T teraz, skoro i tak miałbym to za około rok zrobić. Pytanie jest takie, co konkretnie jest potrzebne do swapa? Za odpowiedzi typu sprzedaj swoją i kup 1.8T z góry dziękuję... Prosiłbym kogoś ogarniętego o konkretną odpowiedź. Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam się stało, że trzeba ponad tysiaka wpakować?

Swap na 1.8t jeśli już bardzo chcesz to musisz mieć silnik, skrzynię, ecu, możliwe, że półosie, możliwe, że ukł chłodzenia też trzeba pomodzić do tego masa pierdółek które wyjdą w praniu, zależy ile jesteś sam w stanie ogarnąć, ale myślę, że na taką zabawę trzeba liczyć od 5000zł wzwyż zależnie właśnie od tego czy zrobisz to sam czy ktoś Ci to zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po znajomości mogę mieć cały gotowy do swapa 1.8T z coolerem, ecu, skrzynią itd. za 2000. Tylko teraz kwestia ile wyjdzie za robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...