Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rozpórka tył avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam maniaków czterech pierscieni chciałem pokazac wam swoje wypociny tzn rozpórke tylnych kielichów ktorą sam w pracy wykombinowałem metodą prób i błedow.mam nadzieje ze ktos podchwyci bakcyla i sam sobie zrobi taką choc sam mam ochote ruszyc z produkcja :grin:
05fc600206ab483dfd536e92859a2.jpg Uploaded with fotem.pl
ea8113b60b8ac38ef0805279586a1c.jpg Uploaded with fotem.pl
cfd123290f82444ef4f680f92d21.jpg Uploaded with fotem.pl
ac65b8207cfe1654145ae5253dec1.jpg Uploaded with fotem.pl
b8fa0db7542759cc677b541eff85c7.jpg Uploaded with fotem.pl

Opublikowano

Twoja jest widzę lepsza niż gotowa do kupienia bo tamtej nie można tak łatwo zdemontować. Szkoda że już kupiłem

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Twoja jest widzę lepsza niż gotowa do kupienia bo tamtej nie można tak łatwo zdemontować. Szkoda że już kupiłem

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

a mozna wogóle ją kupic?? bo tyle czasu na forum jestem i nikt sie nie chwalił jak do tej pory :decayed:

Opublikowano

Do sedana kupiłem

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

masz jakis link??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jakie odczucia po zalozeniu?

Opublikowano
  • Autor

gleba rozporka przod teraz tył i jest o wiele lepiej

Opublikowano

Wiele lepiej czyli ?

Opublikowano

Jestem chętny na taką rozporke, gdzie się to wkręca?trzeba ingerować w bude?

Opublikowano

Podłączam się do kolegi wyżej ;-)

Opublikowano

Nie trzeba. Wykrecasz pewnie jedna srube od mocowania amortyzatora dajesz lape od rozporki i skrecasz to. Robisz otwor w boczku i gotowe. Jesli sie myle niech mnie autor poprawi.

Opublikowano
  • Autor

Niemylisz sie odkreca sie srube od mocowania amora i dajesz tam łape ktora skrecasz nowa srubą potem dziura w boczku i wszystko skrecasz do kupy.

Efekt umnie byl taki ze drzwi chodzily na nierownosciach teraz duzo mniej wkurzajacy jest ten efekt

Opublikowano

Kolego ile cenisz za takie coś? bo chętnych jak widzisz jest sporo

Opublikowano

Plastiki cos mniej trzeszczą? Jak cena będzie znosna to tez jestem chetny

Opublikowano
  • Autor

W dziale sprzedam wszystkiego sie dowiecie.

Czy plastiki mniej trzeszcza? Hmm to chyba kwestia inwidualna kazdego auta bo umnie nigdy nie trzeszczaly choc mam audi z 1996r... ale po zalozeniu przedniej rozporki czulem jak tyl pracuje teraz jak mam ta na tyle to z 90% jest poprawy

Opublikowano

U mnie tez w zasadzie nie trzeszczy nic, ale właśnie mam takie uczucie ze tyl pracuje i myslalem ze u niektórych w avancie musi to powodowac trzaski

Opublikowano

A jak jest ze spasowaniem tego do sedana?

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie niewiem jak w sedanie trza by bylo zmierzyc rozstaw srub od kielicha do kielicha..

co do trzeszczenia to kumplowi zaczely boczki trzeszczec jak je rozebral poraz pierwszy i juz mu tak zostalo

tu macie link do aukcji:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/362693-rozporka-tyl-a4-b5-avant-homade-d/

Opublikowano

ubiegles mnie hehe :D zdaje to egzamin? czy nie czuc roznicy?

Opublikowano
  • Autor

kolego jak w temacie jest roznica

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.