Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gdzie zamówić farbę


ganjaq

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, macie może jakieś doświadczenie z dobieraniem farby do auta? Gdzie na necie zamówić, jaki lakier najlepszy, jaki rozpuszczalnik, utwardzacz, chodzi mi o kolor z palety audi, oryginalny niebieski z s4 b6 (czy to ten sam co w s4 b5?)

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, macie może jakieś doświadczenie z dobieraniem farby do auta? Gdzie na necie zamówić, jaki lakier najlepszy, jaki rozpuszczalnik, utwardzacz, chodzi mi o kolor z palety audi, oryginalny niebieski z s4 b6 (czy to ten sam co w s4 b5?)

Jak chcesz żeby nie było różnicy, to najlepiej do mieszalni się udaj. W necie dobiorą ci po numerze "podstawe" i to nie wiadomo jakiej firmy i co tam umieszają. A prawie każdy lakier ma pododcienie.

A kolor to musisz z wlepki, bo były różne (9941, 5N, 2Y, 7C ....)

Edytowane przez jerry.ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ja chciałem kupić farbę na cale auto i myślałem że są jakieś markowe sklepy internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ja chciałem kupić farbę na cale auto i myślałem że są jakieś markowe sklepy internetowe

to na pewno znajdziesz sklep internetowy wpisz sobie nr lakieru LZ5F Sprint Blue w wyszukiwarce i ci wyskoczy, tylko teraz kwestia jakości lakieru i ceny, pytanie czy to ma być pomalowane, czy pomalowane,trwałe i mieć wygląd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier albo dupont albo lechner.

Ale takie cos powinien zamawiac lakiernik, ktory bedzie auto lakierowal bo skad wiesz jaki np utwardzacz kupic? Tak sa rozne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...