Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jerry.ok

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jerry.ok obserwuje zawartość Rockman90
  2. Witam, witam w naszej małej „rodzince” p.s. twoje szczęście żeś się zapisał do klubu ?
  3. Wojtek16 dbaj o nią tak jak obiecałeś i słuchaj porad kolegów z forum ? a na pewno Ci jeszcze kilka lat posłuży. Bezawaryjności tak jak u mnie życzę i pozdr
  4. i.... koło zatacza krąg dziś pewnie po 5-letniej przygodzie opuści mnie moja OOOO, ale zostaje w klubie Teraz nowy właściciel niech dba, chucha dmucha ? udoskonala Mam nadzieje że ją jeszcze w tym dziale zobaczę ? Pozdrawiam wszystkich
  5. Fotele to boki skóra a środek materiał speed, co do pielęgnacji to skórę tak jak wszystkie tapicerki skórzane, a środek raz, dwa razy do roku odkurzaczem piorącym. Generalnie to tragedii nie ma pod warunkiem że nie wsiadasz w spodniach w których cały dzień w warsztacie robiłeś ?
  6. aktualnie 210030 km , a cena wystawiona jest 22900 dla forumowiczów drugi kpl felg 18 z oponami i trochę gratów jak ktoś będzie potrzebował
  7. no tak wyszło jak to mówią nie chcem ale muszem ;}
  8. Witam przedstawie trochę historii mojej A4 Która była ze mną prawie 5 lat i wiernie mi służyła przy pomocy kolegów z forum. Kwiecień 2014 zakup samochodu od kolegi Miszel 2004r 1.8T bex 190KM ,schwarz pakiet ,s-line wewnętrzny, bi-xenon, webasto, i to co tygryski lubią najbardziej QUATTRO Przebieg 189tys km oryginalny lakier Po zakupie pełny serwis z wymianą oleju,płynów i filtrów Przy 190tys wymieniony rozrząd wraz z pompą wody Wrzesień 2015 wizyta u kolegi gregor10 - oczekiwania nie duże, po prostu ma się lepiej odpychac Grzegorz pomagikował i wyszło delikatne 220KM i 330 Nm październik 2015 samochód trafił na wymianę sprzęgła a przy okazji została wymieniona dwumasa potem wpadła tylna lotka od kolegi biggman i rurki na wydech Zima 2015/2016 Wieczory długie to zabrałem się za wymianę radia Safari i modułu bluetooth przed Po Wiosna 2016 Odpychać było się czym tylko z hamowanie gorzej , ukłony do kolegi Wandej i do moje A4 trafiły hamulce 320/288 cały komplet z nowymi tarczami i klockami, jeszcze tylko blaszki od kolegi jaro959 i..... Lato 2016 Trzeba poprawić oczka, telefon do Kris-krzysztof i wpadają nowe soczewki z A4B8 wraz z nowymi żarnikami i wreszcie jest jasność Rok 2017 robimy pauzę tylko serwis olejowy i wymiana wszystkich filtrów i płynów o oleje i filtry dba kolega dzik Rok 2018 na przednią szybę ląduje lustereczko Trochę odpuściłem i ruda mnie przechytrzyła (skubana jedna) mówią że wada fabryczna ranty przednich błotników , i jeden błotnik padł ofiarą zakup malowanie,konserwacja i montaż (druga strona skorzystała też , a nich będą 2 nowe) jesień 2018, trzeszczy coś przy opuszczaniu szyby, pewnie się mechanizm kończy na drugi dzień ląduje nowy i znów cisza i tak dotrwaliśmy do dnia dzisiejszego 2019
  9. Witaj Auto ladniutkie, bezawaryjnosci życzymy. I nigdy nie mów nigdy, bo modyfikować jest jeszcze co i tylko się modlić żeby chęci i kasy wystarczyło Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
  10. jerry.ok odpowiedział(a) na ganjaq temat w Audi A4 B6
    to na pewno znajdziesz sklep internetowy wpisz sobie nr lakieru LZ5F Sprint Blue w wyszukiwarce i ci wyskoczy, tylko teraz kwestia jakości lakieru i ceny, pytanie czy to ma być pomalowane, czy pomalowane,trwałe i mieć wygląd ?
  11. jerry.ok odpowiedział(a) na ganjaq temat w Audi A4 B6
    Jak chcesz żeby nie było różnicy, to najlepiej do mieszalni się udaj. W necie dobiorą ci po numerze "podstawe" i to nie wiadomo jakiej firmy i co tam umieszają. A prawie każdy lakier ma pododcienie. A kolor to musisz z wlepki, bo były różne (9941, 5N, 2Y, 7C ....)
  12. jerry.ok odpowiedział(a) na SajanMocy temat w 1.8T
    W takim modelu jak A3 B6 to pewnie trzeba turbiny szukać gdzieś pod tylną kanapa A tak na poważnie to chyba nas tu wkrecasz z tym pytaniem że nie wiesz gdzie jest turbina? Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
  13. Jak nie masz laptopa to może umów się z którymś z kolegów co VCDS-lita posiadają, nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz na tym Dolnym Śląsku ale na pewno ktoś się znajdzie i ci logi zrobi. Bo bez logów to tak jak tomekB7 napisał będzie gdybanie i wróżenie.
  14. Tak jak kolega jacek70 napisał tylko czekać jak nam Grześka podkupi jakaś firma, mam nadzieje że Grzegorz dalej zostanie z nami na tym forum i będzie dalej robił z naszymi "takie cuda". Szacun wielki za projekt i wynik
  15. jakiej firmy założyłeś tą tarcze i docisk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.