-
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, witam w naszej małej „rodzince” p.s. twoje szczęście żeś się zapisał do klubu ?
-
A4B6 1.8T BEX 190KM/220KM by gregor10
Wojtek16 dbaj o nią tak jak obiecałeś i słuchaj porad kolegów z forum ? a na pewno Ci jeszcze kilka lat posłuży. Bezawaryjności tak jak u mnie życzę i pozdr
-
A4B6 1.8T BEX 190KM/220KM by gregor10
i.... koło zatacza krąg dziś pewnie po 5-letniej przygodzie opuści mnie moja OOOO, ale zostaje w klubie Teraz nowy właściciel niech dba, chucha dmucha ? udoskonala Mam nadzieje że ją jeszcze w tym dziale zobaczę ? Pozdrawiam wszystkich
-
A4B6 1.8T BEX 190KM/220KM by gregor10
- A4B6 1.8T BEX 190KM/220KM by gregor10
Fotele to boki skóra a środek materiał speed, co do pielęgnacji to skórę tak jak wszystkie tapicerki skórzane, a środek raz, dwa razy do roku odkurzaczem piorącym. Generalnie to tragedii nie ma pod warunkiem że nie wsiadasz w spodniach w których cały dzień w warsztacie robiłeś ?- A4B6 1.8T BEX 190KM/220KM by gregor10
aktualnie 210030 km , a cena wystawiona jest 22900 dla forumowiczów drugi kpl felg 18 z oponami i trochę gratów jak ktoś będzie potrzebował- A4B6 1.8T BEX 190KM/220KM by gregor10
no tak wyszło jak to mówią nie chcem ale muszem ;}- A4B6 1.8T BEX 190KM/220KM by gregor10
Witam przedstawie trochę historii mojej A4 Która była ze mną prawie 5 lat i wiernie mi służyła przy pomocy kolegów z forum. Kwiecień 2014 zakup samochodu od kolegi Miszel 2004r 1.8T bex 190KM ,schwarz pakiet ,s-line wewnętrzny, bi-xenon, webasto, i to co tygryski lubią najbardziej QUATTRO Przebieg 189tys km oryginalny lakier Po zakupie pełny serwis z wymianą oleju,płynów i filtrów Przy 190tys wymieniony rozrząd wraz z pompą wody Wrzesień 2015 wizyta u kolegi gregor10 - oczekiwania nie duże, po prostu ma się lepiej odpychac Grzegorz pomagikował i wyszło delikatne 220KM i 330 Nm październik 2015 samochód trafił na wymianę sprzęgła a przy okazji została wymieniona dwumasa potem wpadła tylna lotka od kolegi biggman i rurki na wydech Zima 2015/2016 Wieczory długie to zabrałem się za wymianę radia Safari i modułu bluetooth przed Po Wiosna 2016 Odpychać było się czym tylko z hamowanie gorzej , ukłony do kolegi Wandej i do moje A4 trafiły hamulce 320/288 cały komplet z nowymi tarczami i klockami, jeszcze tylko blaszki od kolegi jaro959 i..... Lato 2016 Trzeba poprawić oczka, telefon do Kris-krzysztof i wpadają nowe soczewki z A4B8 wraz z nowymi żarnikami i wreszcie jest jasność Rok 2017 robimy pauzę tylko serwis olejowy i wymiana wszystkich filtrów i płynów o oleje i filtry dba kolega dzik Rok 2018 na przednią szybę ląduje lustereczko Trochę odpuściłem i ruda mnie przechytrzyła (skubana jedna) mówią że wada fabryczna ranty przednich błotników , i jeden błotnik padł ofiarą zakup malowanie,konserwacja i montaż (druga strona skorzystała też , a nich będą 2 nowe) jesień 2018, trzeszczy coś przy opuszczaniu szyby, pewnie się mechanizm kończy na drugi dzień ląduje nowy i znów cisza i tak dotrwaliśmy do dnia dzisiejszego 2019- [B6 BEX] 1.8T Quattro Avant S-Line Plus RED LY3J by 314TeR
Witaj Auto ladniutkie, bezawaryjnosci życzymy. I nigdy nie mów nigdy, bo modyfikować jest jeszcze co i tylko się modlić żeby chęci i kasy wystarczyło Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka- gdzie zamówić farbę
to na pewno znajdziesz sklep internetowy wpisz sobie nr lakieru LZ5F Sprint Blue w wyszukiwarce i ci wyskoczy, tylko teraz kwestia jakości lakieru i ceny, pytanie czy to ma być pomalowane, czy pomalowane,trwałe i mieć wygląd ?- gdzie zamówić farbę
Jak chcesz żeby nie było różnicy, to najlepiej do mieszalni się udaj. W necie dobiorą ci po numerze "podstawe" i to nie wiadomo jakiej firmy i co tam umieszają. A prawie każdy lakier ma pododcienie. A kolor to musisz z wlepki, bo były różne (9941, 5N, 2Y, 7C ....)- Turbo
- 1.8 T 190 km, BEX + gaz, wypadanie zapłonu
Jak nie masz laptopa to może umów się z którymś z kolegów co VCDS-lita posiadają, nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz na tym Dolnym Śląsku ale na pewno ktoś się znajdzie i ci logi zrobi. Bo bez logów to tak jak tomekB7 napisał będzie gdybanie i wróżenie.- Audi A6 C6 3.0TFSI STAGE 2 290KM->445KM/555Nm by gregor10
Tak jak kolega jacek70 napisał tylko czekać jak nam Grześka podkupi jakaś firma, mam nadzieje że Grzegorz dalej zostanie z nami na tym forum i będzie dalej robił z naszymi "takie cuda". Szacun wielki za projekt i wynik- moc i moment a wtrzymałość sprzęgła 1.8 turbo
jakiej firmy założyłeś tą tarcze i docisk - A4B6 1.8T BEX 190KM/220KM by gregor10