Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T Silver Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.
Samochód kupiłem już jakiś czas temu, ale teraz jest czas żeby go pokazać. Miałem nigdy nie kupować kombi ale rozsądek przemówił do głowy, no i z drugiej strony pod koniec lipca stanę się ojcem. :) Więc trochę komfortu i większego bezpieczeństwa dla mojej przyszłej rodziny na pewno się przyda. :wink:
Mój poprzedni projekt można było śledzić na fb:
https://www.facebook.com/MatadorEK3/

Te auto może nie będzie aż tak mocno zmienione, ale czas pokaże :)

Audi sprowadzona ze Szwajcarii od 82latka, w środku była troche zasyfiona, ale technicznie i lakierniczo istna igła. Tylko takie auto wchodziło w gre.

Marka: Audi

Model: A4 B7 Avant Quattro

Rok: 2005

Silnik: 1,8T BFB

Wyposażenie:
- 6 poduszek,
- ESP,
- elektr. lusterka,
- elektr. szyby,
- mała navi,
- podgrzewane fotele,
- podłokietnik z tyłu z pokrowcem na narty (nie wiem czy w każdej wersji to jest),
- halogeny przód,
- centralny zamek,
- dwu strefowy climatronic,


Po za tym całkowita seria, po kompletnej wymianie wszystkich części eksploatacyjnych mniej i mocniej zużytych.
Jako, że z modyfikacji chyba już nigdy nie wyrosnę i poruszanie się seryjnym autem nie sprawia mi takiej radości, to na pewno jakieś plany mam do zrealizowania w tym aucie. :) Pierwsza rzecz to kupno ładnych letnich kół oraz polerka i woskowanie całego auta. Chcę również zmienić przedni grill na RS type/look. Może ktoś ma jakies opinie o tych zamiennikach? Czy lepiej kupować oem graty?

Dwa zdjęcia z samej transakcji:

audi.jpg



audi2.jpg

Oraz felgi, które niedawno kupiłem to Oxigin 18'' 8J oraz nowe budżetowe opony Nexen N8000 225/45.

12957278_1115775825181859_522700662_n.jp


opony.jpg

Opublikowano

Czemu profil 45 , do 18 powinno się montować oponę o profilu 40

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Czemucytujesz tak długiego posta? Powinno sie cytować to co istotne.

Niezłe bebechy w aucie. Zerknij do mnie co z tego można zrobić ;)

Opublikowano

poka jak siadły felgi

Opublikowano

1.8T...i juz jest fajnie :)

Sam kiedyś bawiłem się w Civica EJ6 :)

Co do avanta...ja by na twoim miejscu też tu pogrzebał bo jest przy czym, poza tym jak mocno bawiłeś się Hondą to na pewno tak jak ja nie wytrzymasz i będą wpadały graty :)

Powodzonka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Koła na pokładzie (oponki jeszcze nie nasmarowane).

13161059_1078402638864581_1439626126_o.j

13170097_1078402712197907_1699082568_o.j


Poszła trochę w górę na oem zawiasie. Co proponujecie żeby ją nieznacznie obniżyć, tak żeby zachować jakiś komfort?

Planuję też niebawem zakup grilla RS look i do tego czarny znaczek. Miał ktoś styczność z tymi chińskimi zamiennikami? Jak z ich wykonaniem i spasowaniem?

grill.jpg

Opublikowano

Oo witam Opatów, miło że ktoś w okolicy też przy a4 działa, może będzie okazja złapać się kiedyś na mieście. Fajna a4, dawaj zawias 1be.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zawias 1be albo załóż springi eibacha. Jak dla mnie ten grill jedzie tandeta, lepiej pomaluj ramke w seryjnym grillu ma czarno i wg mnie bedzie duzo lepiej

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.