Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T czy 2.8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W takim razie ze spokojem moge sie brać za V'ke :D a tak z ciekawości sie zapytam ile Wam pali?

Opublikowano

Zależy od nogi :)

Opublikowano

mi paliłl około 11 litrów co zresztą już pisałem :-)

Opublikowano

Strasznie malo wam te V6 palą. W trasoe zgodze sie roznica mkze byc niewielka miedzy R4 a V6, a co gdy ktos jezdzi tylko po zakorkowanym mieście? Wtedy na pewno czuć roznice tych 2 dodatkowych cylindrów. Serwis 2.8 z pewnością bedzie ciut droższy, plus tego ze jest wiekszy wybor i raczej latwo trafic wersje ze skorami, bose a nawet i navi plus. W 1.8t takie rzeczy sie rzadko trafiają.

Stojac przed wyborem poloftowej 2.8 a 1.8t za ta sama kase szedl bym w 1.8t po podstawowych zabiegach prawie zawsze bedzie szybsze niz ciężkie 2.8

Opublikowano

Kolega nigdzie nie napisał że potrzebuje auta na wyścigi.

1.8T coraz trudniej znaleźć godne uwagi.

Opublikowano

Chyba podobna sytuacja ma sie 2.8 czyz nie? Nie oszukujmy sie auta maja ponad 15 lat, nie ma co generalizowac ze 1.8t befa zajechane a 2.8 lalki, ogladaj rozne egzemplarze bedziesz mial porownanie.

Opublikowano
  • Autor

znalazłem w sumie dobry egzemplarz 2.8, gorzej z tym, że 3 błotniki szpachlowane, przy zmianie biegów słychać pojedyncze stuknięcie jakby z tylnego mostu, no i gosciu deklaruje spalanie na poziomie 20 litrów w mieście/12 w trasie. Nie wiem czy sie za to brać :/ Co to może być z tym tylnym mostem? Przeguby?

Opublikowano

znalazłem w sumie dobry egzemplarz 2.8, gorzej z tym, że 3 błotniki szpachlowane, przy zmianie biegów słychać pojedyncze stuknięcie jakby z tylnego mostu, no i gosciu deklaruje spalanie na poziomie 20 litrów w mieście/12 w trasie. Nie wiem czy sie za to brać :/ Co to może być z tym tylnym mostem? Przeguby?

Ostatnio zaczynają mnie bawić ludzie którzy wymagają od 20 letniego samochodu fabrycznego lakieru przebiegu rzędu 200 tyś kilometrów jak i od dużego motoru małego spalania

Opublikowano
  • Autor

Dlatego pytanie zadałem do tylnego mostu :) swoją drogą 20 litrów to może palić V8, a nie półtora litra mniejsza szóstka, no chyba, że koleś naprawde się ściga na każdych światłach, wtedy można sie bać też o inne podzespoły auta :P

Opublikowano

Dlatego pytanie zadałem do tylnego mostu :) swoją drogą 20 litrów to może palić V8, a nie półtora litra mniejsza szóstka, no chyba, że koleś naprawde się ściga na każdych światłach, wtedy można sie bać też o inne podzespoły auta :P

Kolega miał b4 2,6 i potrafiła mu zjeść 20 litrów gazu ;pp

Opublikowano

Dlatego pytanie zadałem do tylnego mostu :) swoją drogą 20 litrów to może palić V8, a nie półtora litra mniejsza szóstka, no chyba, że koleś naprawde się ściga na każdych światłach, wtedy można sie bać też o inne podzespoły auta :P

Kolega miał b4 2,6 i potrafiła mu zjeść 20 litrów gazu ;pp
Pogratuluj koledze egzemplarza i gazownika, mam już drugie 2.8 teraz i doskonale wiem ile pali to auto.

Śmieszą mnie takie komentarze osób które auta nigdy nie miały ale słyszały że pali jak smok i nie jeździ.

Zatrzymajcie te legendy dla siebie....

Opublikowano

Dlatego pytanie zadałem do tylnego mostu :) swoją drogą 20 litrów to może palić V8, a nie półtora litra mniejsza szóstka, no chyba, że koleś naprawde się ściga na każdych światłach, wtedy można sie bać też o inne podzespoły auta :P

Kolega miał b4 2,6 i potrafiła mu zjeść 20 litrów gazu ;pp
Pogratuluj koledze egzemplarza i gazownika, mam już drugie 2.8 teraz i doskonale wiem ile pali to auto.

Śmieszą mnie takie komentarze osób które auta nigdy nie miały ale słyszały że pali jak smok i nie jeździ.

Zatrzymajcie te legendy dla siebie....

Nie powiedziałem że 20 litrów paliło mu cały czas miał czasami szybsze przeloty.Lecz tak jak ktoś wyżej napisał 1.8 przy jeździe po mieście spali mniej.

Opublikowano

1.8T ajl miałem i nie zauważyłem znaczącej różnicy w spalaniu a 85% mojej jazdy to jazda w mieście.

Opublikowano
  • Autor

To ja chce 2.8 Pana powyżej :D A wie ktoś co może powodować stuki dochodzące z tylnego mostu przy zmianie biegów?

Opublikowano

Ja bym uderzal tylko w 1.8t

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Niestety moje 2.8 dnia 30.04.2016 zmieniło właściciela, teraz jest drugie 2.8 ale już w Audi A6 :)

Opublikowano

Niestety moje 2.8 dnia 30.04.2016 zmieniło właściciela, teraz jest drugie 2.8 ale już w Audi A6 :)

A6 cięższe , duża różnica w subiektywnym odczuciu mocy?

Opublikowano

Troszkę czuć, szczególnie przy starcie

Opublikowano

znalazłem w sumie dobry egzemplarz 2.8, gorzej z tym, że 3 błotniki szpachlowane, przy zmianie biegów słychać pojedyncze stuknięcie jakby z tylnego mostu, no i gosciu deklaruje spalanie na poziomie 20 litrów w mieście/12 w trasie. Nie wiem czy sie za to brać :/ Co to może być z tym tylnym mostem? Przeguby?

słowo dobry egzemplarz przy szpachli raczej nie jest dobrym egzemplarzem,tym bardziej jezeli mowa o 3 elementach szpachlowanych

Opublikowano
  • Autor

Też racja :D Gorzej, że 2.8 z quattro w manualu na rynku wtórnym są jakies 3 egzemplarze xD ten po prostu wydawał sie najlepszy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.