Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T czy 2.8


Shon

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł święta racja. Niestety większość ludzi kupuje oczami a nie głową :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział, że kupuje oczami :P

A jak już jesteśmy w temacie V6, warto rozglądać się także za 2.4? Też nie ma praktycznie żadnych na sprzedaż, ale jednak będzie większa szansa, że coś sie pojawi, niż gdybym patrzał tylko na 2.8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko to samo, spalanie, budowa, cześć części nawet pasuje, tylko koni mniej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile tego oleju chleje? Jest odczuwalny spadek mocy na lpg?

Ja w swojej od wymiany do wymiany nie dolałem nawet grama. Na miarce ciut ubyło ale w zakresie.

W v-ce raczej oleju ubywa jeśli ktoś uszczelek nie ogarnie. Dwie uszczelki to 150 zł ,do tego eżektor za 100 i jest spokój. Podobno to właśnie on jak jest zapchany powoduje wycieki.

Co do gazu zależy pewnie od magika który montuje instalację i co tam wsadzi. Ja nie odczuwam spadku, być może jest ale tak mały że nie zauważam w normalnej codziennej jeździe.

Czego byś nie zrobił, to lekki spadek mocy na LPG jest odczuwany, chociaż to chyba bardziej moment spada, a nie moc w KM. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2.8 ACK, 19 letni motor , upocony parę rzeczy trzeba zrobic ale smiga miło w trasie do 10 łyknie w mieście i 15 potrafi , raczej nie sugeruje się fisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytanie zadałem do tylnego mostu :) swoją drogą 20 litrów to może palić V8, a nie półtora litra mniejsza szóstka, no chyba, że koleś naprawde się ściga na każdych światłach, wtedy można sie bać też o inne podzespoły auta :P

V8 to 20l zje w mieście przy głaskaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/audi-a4-piekne-a4-w-quatrro-full-opcja-jedn-wlasciciel-recaro-bosse-CID5-IDfMBPH.html tu mi się rzuciło w oczy, wypas fajny ale musiał byś sam obejrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...