Treść opublikowana przez danielciagala
-
Ciężko odpala na zimnym silniku i kopci na niebiesko
Jakie numery powinny mieć Beru do ake 2001rok? Wymieniłem ponad rok temu na FEBI i przy zapalaniu kopci nie spalonym paliwem i ciężko zapala.
-
Chłodnica wody 2.5 tdi a4b6
Witam. Panowie czy są jakieś różnice pomiędzy chłodnica wody do b6 a a4b5 i a6c5?? Czy wszystko będzie pasowało? Nikt nic nie wie?
-
Diagnoza ASO .... Zawirusowane MCE a4 b6 ?! --zagadka--
Dokładnie moduł był zalany.... Nie zgadniecie czym inny "fachowiec" przede mną go suszył...... Opalarką.....
-
lokalizacja czujnika świateł cofania. A4 B6 1.9 tdi
- Diagnoza ASO .... Zawirusowane MCE a4 b6 ?! --zagadka--
Cześć Panowie niedawno miałem przyjemność robić kilka rzeczy w b6 ojca dziewczyny kumpla. Kilka pierdół. Między innymi wyszedł problem z przepalonym scalakiem od centralki lewych tylnych drzwi (centralny zamek) Tenże ojciec udał się ową audi do serwisu INTER WELM BIELSKO BIAŁA i tam "fachowcy " wystawili diagnozę Pierwsza: -Zawirusowany MCE Druga: -MCE nie ma prawa się Panu zepsuć Pytanie brzmi czy spotkał się już ktoś kiedyś z tym żeby do MCE w b6 został wpuszczony celowo wirus?!- 1.8T czy 2.8
Paweł święta racja. Niestety większość ludzi kupuje oczami a nie głową :-)- 1.8T czy 2.8
A6 cięższe , duża różnica w subiektywnym odczuciu mocy?- lokalizacja czujnika świateł cofania. A4 B6 1.9 tdi
Właśnie nie byłem tego pewny. W końcu silnik ułożony wzdłuż więc dostęp do góry skrzyni beznadziejnie tragiczny..... No nic muszę wziąć klienta na kanał i obadać sprawe. Chyba że jeszcze ktoś się wypowie?- Pytanie o przewód centralnego zamka.
Weź po prostu je zmontuj na konektorach i będzie wszystko grac. Roboty znacznie mniej jak przy wymianie.Możesz też zlutować ale miejsca jest bardzo mało. Ja wiele razy montowałem wiązkę na konektory i nigdy żadnych problemów z tym nie miałem.- 12v na kostce zamka drzwi
Cóż za problem wziąść multimetr i sprawdzić na peszlu gdzie po kolei jest napięcie...- Ustawiania świateł xenon a4 b6
Kolego do ustawienia wysokości świateł ksenon w b6 MUSISZ robić to z komputerem żeby miało to ręce i nogi. Do ustawienia kątów ( czyli na boki) kompa nie trzeba podłączać bo i tak nie ma regulacji automatycznej na boki. Ustawiałem już tyle razy różne ksenony że chyba już nic mnie nie zdziwi....- lokalizacja czujnika świateł cofania. A4 B6 1.9 tdi
Witam. Panowie podrzuci ktoś jakieś info. Wiem że jest na skrzyni biegów ale nie mogę znaleść nigdzie jakiegoś zdjęcia. Ma ktoś może screen z etki? z opisem najlepiej.- 1.8T czy 2.8
mi paliłl około 11 litrów co zresztą już pisałem :-)- 1.8T czy 2.8
)Miałem 2.8 ack w pasku b5 i palił około 11 litrów benzyny. Także tragedii nie ma. W skrócie to świetny silnik. Elastyczny i mocny. (7.5 sec do 100km/h)- Co sprawdzic w moim wiekowym s4?
Skoro Ci w serwisie pytają się ciebie co mają sprawdzić w samochodzie żeby śmigał bezawaryjnie to proponuje zmienić warsztat. Sam robie z autami i jak ktoś mi mówi żeby sprawdzić auto przed trasa czy poprostu zerknąć czy wszystko gra to wiem za co się zabrać i na co zwracać uwage żeby wszystko hulało.- prosze o pomoc regenerowac Vp44 wraz z sterownik czy bez niego
Ja za uszczelnienie zapłaciłem 600 zł. Gwarancja i to wszystko w renomowanym warsztacie. Ogólnie pompe posprawdzali ,sterownik w porządku .- Kopci po odpalenu
zmierz kompresje. Dobrze Ci radze.- 1.9 AFN ciężko pali, kopci po zapaleniu i przez chwile trzęsie.
Problem rozwiązany. Jakiś partacz zwiększył dawke paliwa i go zalewało dodatkowo korekta początku wtrysku i gra gitara- 1.9 AFN ciężko pali, kopci po zapaleniu i przez chwile trzęsie.
Witam. Pacjent a4 b5 1.9 afn rok 1996 http://vaglog.pl/log_251835.html Brzydko pali kopci zaraz po zapaleniu i troche trzęsie jakby świece żarowe były popalone ( wszystkie są sprawne) Brak błędów. Podejrzenia : Cos nie tak z początkiem wtrysku, Choć w drugim polu w grupie "000" około 55 Zbyt duża dawka paliwa ( około 3mg) Auto znajomego mam tylko te logi może ktoś coś doradzi. Aha i przepływka w statycznych pokazywała ponad 540 mg Także jak na AFN-a to za dużo gościu podobno podmieniał na używkę- Jakie swiece zarowe ?
ja założyłem febi i zero problemów. Dostep do wszystkich nie jest najgorszy. Trzeba chyba tylko z tego co pamiętam zbiorniczek wyrównawczy zdemontować.- Poradnik - Jak usunąć błąd spalonej żarówki po zastosowaniu diody LED w podświetleniu tablicy rejestracyjnej
NJa kupiłem pierwsze lepsze na allegro z canbusem i dwa lata już bez problemów śmigają ,świecą idealnie na tablice więc po co przepłacać? No chyba że ktoś ma za dużo kasy to chętnie numer konta podam :-)- Prośba o diagnozę problemu.
obstawiam łożysko np na alternatorze. Ewentualnie któraś rolka albo napinacz....- huawei p8
Używa go juz ponad miesiąc i nachwalić nie może:-)- Weryfikacja kąta wtrysku. Potrzebna pomoc. 2.5 tdi AKE
a czy zaraz po zapaleniu puszcza dymka z wydechu o zapachu nie spalonego paliwa? To jeśli masz sprawne świece to sprawdź kompresje.- huawei p8
dzisiaj żona odebrała taki model z salonu :-) - Diagnoza ASO .... Zawirusowane MCE a4 b6 ?! --zagadka--