Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie swiece zarowe ?


Orleando

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie mam problemy z odpalaniem jak spada temperatura na - :D Okazalo sie ze 4 swiece sa spalone nie wiadomo jak pozostale dwie bo ciezki dostep jest do nich ... Stad moje pytanie jakie swiece polecacie do mojego AKE 180 km ??? Widzialem ze ktos pisal o NGK komplet za jakies 118 ????

Zapomnialem dodac ze ostatnio jak ogladalem auto gdy sie grzalo widzialem ze z jednej rury wydechowej leci sporo dymu a z drugiej ledwo co on sie wydobywal czy to rowniez oznaka swiec ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dymem z jednej rury sie nie sugeruj, bo z silnika wszystkie spaliny i tak wychodzą jedną rurą, a dopiero poźniej rozchodzą sie na dwie strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja założyłem febi i zero problemów. Dostep do wszystkich nie jest najgorszy. Trzeba chyba tylko z tego co pamiętam zbiorniczek wyrównawczy zdemontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Panowie co powiecie o świecach firmy SWAG. W sklepie gościu wcisnal mi ze SWAG to fabryka córka FEBI i to to samo .

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Faraday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio poradnik i było w nim mówione, że zastosowanie świec z dłuższym grotem ułatwia odpalanie z zimie.

Prawda to ? czy wyssane z palca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinujecie jedziecie kupujecie nowe ngk i jak dobry silnik zrobi pół obrotu i cyka.A nie kombinacje. Może te tamte. Kup ngk bedziesz zadowolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinujecie jedziecie kupujecie nowe ngk i jak dobry silnik zrobi pół obrotu i cyka.A nie kombinacje. Może te tamte. Kup ngk bedziesz zadowolny.

Pytanie te z aledrogo czy od naszych dostawców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie albo od naszych albo po prostu w sklepie motoryzacyjnym w swojej miejsowosci zawsze to lepiej wymienic jakby cos bylo nie tak. Allegro ciut taniej a nie zawsze to co trzeba wysla. I nerwy później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...