Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Piecowe przyciemnianie szyb Gdzie i za ile ?


Gość Adrian Matracki

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko straszą z tym zrywaniem.Nikt nie zrywa tej folii przy nich,a jedyne co to mogą Ci kazać w garażu zerwać i zgłosić się do stacji diagnostycznej na przegląd.Jedziesz na stacje z przyciemnionymi szybami,a owód i tak Ci oddadzą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i u ciebie to bardzo ładnie wygląda wszystkie szyby masz przyciemnione w jednakowym stopniu ?

ja mam tył bardzo mocno a przód najjaśniejsza jaką obecnie miał ten gość co mi robił ścieme za komplet dałem 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko straszą z tym zrywaniem.Nikt nie zrywa tej folii przy nich,a jedyne co to mogą Ci kazać w garażu zerwać i zgłosić się do stacji diagnostycznej na przegląd.Jedziesz na stacje z przyciemnionymi szybami,a owód i tak Ci oddadzą :hi:

To zależy na jakiego policjanta trafisz. Jak na służbistę to nic nie wskurasz i przy nim będziesz musiał zrywać. Nowak_zg wie coś o tym :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

mozecie przyciemnic szyby folia ale tylko tylne boczne i tylnia... przednich bocznych zgodnie z obowiazujacymi przepisami folia nie mozna... przepisy te mowia rowniez o przepuszczalnosci swiatla tj. min80% dla szyby przedniej czolowej i min75% dla szyb przednich bocznych. jak sam kiedys robilem sobie pomiary na SKP to okazalo sie ze przednie boczne moglem przyciemnic jeszcze o 3% - czyli byloby praktycznie bez roznicy... przednia moglem o 1%

tak wiec jesli juz ktos chce przyciemniac to doradzam wszystkie folia bo wtedy bedzie fajnie wygladac a w razie czego zapytajcie sie kolege nowak_zg jak szybko zdzierac folie z przednich przy misiaczkach :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 10:12_________________________________________________Dibo - jak trafisz na sluzbiste to CI dowod zabierze... ten ktory bedzie wporzadku kaze Ci zdzierac folie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo - jak trafisz na sluzbiste to CI dowod zabierze... ten ktory bedzie wporzadku kaze Ci zdzierac folie

Zawsze możesz trafić na takiego co Ci pomarudzi i machnie ręką na folie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo - w cuda trzeba wierzyc :naughty:

Spotkałem się już z takimi cudami :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez... ale nie z szybkami bo takowych sciemnionych nie posiadam i raczej nie chce... fajnie wyglada ale cofanie w nocy makabra :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sie przyzwyczaic... tragedii nie ma :tongue4:

ja polecam wszystkie przyciemnic :)

A potem się użerać z mundurowymi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sie przyzwyczaic... tragedii nie ma :tongue4:

ja polecam wszystkie przyciemnic :)

A potem się użerać z mundurowymi :tongue4:

olac ich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sie przyzwyczaic... tragedii nie ma :tongue4:

ja polecam wszystkie przyciemnic :)

A potem się użerać z mundurowymi :tongue4:

olac ich :P

W wakacje pod Poznaniem mnie zatrzymali i Pan wyciągnął miernik i zmierzył ilość przepuszczanego światła :shocked: . Nie wiedziałem, że u nas drogowka już takie urządzenia ma....

Ale odpuścili mi bo to było autko firmowe i tam były seryjnie przyciemnione, zmieściłem się w normie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robcie folia ... piec to chu*nia ;]

dlaczego ... kiedys juz wyjasnialem ( nie chce mi sie szukac w moich starych postach )

pozatym jak zrobicie ladny piec to i tak przekroczycie dopuszczalna wartosc przepuszczalnosci swiatla

ja zdzieralem 5 razy folie w ciagu roku ( 4 razy w ciagu pol roku ) ( 3 razy w ciagu miesiaca ) ( 2 razy w jeden weekend ) i co .... nie poddaje sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robcie folia ... piec to chu*nia ;]

dlaczego ... kiedys juz wyjasnialem ( nie chce mi sie szukac w moich starych postach )

pozatym jak zrobicie ladny piec to i tak przekroczycie dopuszczalna wartosc przepuszczalnosci swiatla

ja zdzieralem 5 razy folie w ciagu roku ( 4 razy w ciagu pol roku ) ( 3 razy w ciagu miesiaca ) ( 2 razy w jeden weekend ) i co .... nie poddaje sie ;)

Widocznie chłopaki są bardziej wygodni i leniwi niż Ty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robcie folia ... piec to chu*nia ;]

dlaczego ... kiedys juz wyjasnialem ( nie chce mi sie szukac w moich starych postach )

pozatym jak zrobicie ladny piec to i tak przekroczycie dopuszczalna wartosc przepuszczalnosci swiatla

ja zdzieralem 5 razy folie w ciagu roku ( 4 razy w ciagu pol roku ) ( 3 razy w ciagu miesiaca ) ( 2 razy w jeden weekend ) i co .... nie poddaje sie ;)

Dalej przyciemniłeś przednie szybki ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem świadkiem na mikołajki jak kolegę zatrzymali, przód miał naprawdę minimalnie przyciemniony, powiedzieli, że albo dowód zabierają albo zdziera folie....no i zdarł. Jak dla mnie bez sensu przyciemniać przód i jeździć z myślami, że zaraz będę zrywał.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...