Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z silnikiem 2.0 AWA


lukaszeke60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie mam problem z moim audi a4 2.0fsi 2002r kod silnika awa.

Problem polega na tym że wypadają zapłon na 3 cylindrze podczas nagrzania silnika przestaje palić na 3 musi ostygnac odpali się i pochodzi z pół minuty na 3 cylindry i zaczyna chodzić na 4 i znów pogazuje się albo pojeździ się do momentu nagrzania i znów pracuje na 3 cylindry.

Wymienione zostały świece cewki miejscami podmienione wtryski wariator komplet uszczelek odmy.

Dodam jeszcze jedno jak kupiłem ten samochód to wypadały zapłony na 1 I na 4 cylindrze wymieniłem głowice bo kompresji nie było i glow

Głowica była sprawdzona i splanowana i przeniosło się na 3 cylinder po wymianie nie wiem już pomału co mam robić doradzi mi ktoś proszę

Obciążenie silnika na biegu jałowym też rośnie do 40 procent i wymieniłem jeszcze do tego zawór sterujący wariatorem i sterownik silnika.

ściągnąłem głowice jeszcze raz oddałem do sprawdzenia i wszystko 100 procent sprawne co mam robić proszę pomóżcie doradcie coś

Edytowane przez lukaszeke60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pierscienie na tłokach? Sprawdzałeś sprężania na ciepłym i na zimnym? Może traci kompresje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra . te 2.0 FSI to jakiś absurd, już kolejny post od użytkownika gdzie fura się sypie :o

+ 2 znajomych ma silniki w b6 FSI i krocie wydali na naprawę silnika, w dwóch przypadkach tłoki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...