Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 sedan polift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Od pół roku jestem właścicielem Audi A4 2013 w sedanie. Moje poprzednie auto to A3 8L 1.8T i w sumie nadal bym nim jeździł, gdyby nie fakt, że powiększyła mi się rodzina i potrzebowałem 4-drzwiowego samochodu. Wybór kolejnego Audi był naturalny.

A4 jest z silnikiem 1.8TFSI CJEB. Jest to wersja poliftowa. Z ciekawszego wyposażenia jest nawigacja 3G, dwustrefowa klima, Coming/Leaving Home, nagłośnienie B&O, tempomat, czarna podsufitka czy trójramienna kierownica z przyciskami. Są skórzano-materiałowe fotele z sygnaturą s-line. Nie jestem w stanie wszystkiego wymienić, ale ma wszystko to, czego potrzebuję :) Pakiet zewnętrzny też jest z wersji s-line.


A4_7.jpg
A4_4.jpg
A4_5.jpg
A4_6.jpg
A4_1.jpg
A4_2.jpg
A4_3.jpg


Póki co wymieniłem oświetlenie wewnętrzne na zimne LEDowe. Pewnie niedługo wybiorę się na hamownię i sprawdzę Audi czy dało coś więcej niż te katalogowe 170KM. Przy A3 byłem miło zaskoczony to może i tutaj będzie lepiej niż myślę ;)

Wstępne plany:
- oświetlenie wewnętrzne i drzwi LED - zrobione
- hamownia
- przyciemnienie tylnich szyb
- kamerka cofania
- odblokowanie green menu
- odblokowanie dodatkowych funkcji (np. opuszczanie lusterek przy włączeniu wstecznego)
- mody, które mi się spodobają w innych B8 ;)

Pozdrawiam

Opublikowano

Ładny dupowozik :) jakie tam masz zawieszenie bo nie wygląda na 1BE/V

Opublikowano

wywal ten znaczek S-line z grilla.. bo nie pasuje, tak fabrycznie nie wychodzi ;)

poza tym śliczne!

Opublikowano

Atko spoko, bezawaryjności.


wywal ten znaczek S-line z grilla.. bo nie pasuje,

+1

Opublikowano
  • Autor

wywal ten znaczek S-line z grilla.. bo nie pasuje, tak fabrycznie nie wychodzi ;)

Ha! Od początku nie podobało mi się mocowanie tego znaczka. Trzyma się na lipnej blaszce. Miałem sprawdzić czy tak było w serii i jakoś zapomniałem. Dobrze, że wrzuciłem zdjęcia na forum ;)

Ładny dupowozik :) jakie tam masz zawieszenie bo nie wygląda na 1BE/V

Kurczę, nie mam pojęcia. Po rozkodowaniu VIN jest kod 1BE. Zaintrygowałeś mnie tym pytaniem. Po czym widać, że to nie jest zawieszenie 1BE?

Według http://www.audiklub.org/wyposazenie.html 1BE = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-

Natomiast wg raportu DNA, który zamówiłem przed kupnem 1BE to SPORTOWE ZAWIESZENIE/AMORTYZACJA \ DAE

Opublikowano

Daj foto z boku jak to jest 1BE to trochę wysoko stoi.

Opublikowano

Czarny lift w sedanie- coś pięknego :D Gratki!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.