Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nawigacja MMI 2G Basic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem samochodu marki AUDI A4 B8 rocznik 2008 w którym mam jeden mały problem mianowicie sprzedający nie posiadał płyty do nawigacji bez której niestety nie mogę odpalić mapy. Posiadam MMI 2g z czerwonym wyświetlaczem i czytnikiem usytuowanym w schowku. Przejrzałem OLX jak i allegro w celu zakupienia płytki ale niestety nic nie udało mi się znaleźć a więc moje pytanie czy ktoś ? Posiada ktoś płytkę z nowymi mapami 2015 bądź 2016 i chciałby się nią podzielić tzn sprzedać pożyczyć czy cokolwiek ;P

Opublikowano

Czytnik navi powinien być w bagażniku a nie schowku:|

Opublikowano
  • Autor

Czyli mam rozumieć, że była robiona jakaś przeróbka ??

Opublikowano

Raczej,że nie posiadasz nawigacji a MMI jest w wersji podstawowej.

Opublikowano

Sprawdź w bagażniku z lewej strony w nadkolu powinien być napęd do Navi.

Wrzuć też fote konsoli środkowej i wiele się wyjaśni

Opublikowano
  • Autor

fVMXlXI.jpgzrobiłem zdjęcie;)

Edytowane przez Mateoa

Opublikowano

To wygląda ja MMI LOW Basic.

Jakbyś był z okolic WW to byśmy mogli się spotkać i sprawdzić czy płyta jaką mam pasuje. Bo poprzedni właściciel dał mi 2. Niemniej dość stare bo 2010 albo 2011.

Niemniej jak dla mnie nawi w A4 znacznie gorsza w obsłudze i ma gorsze algorytmy od współczesnych nawigacji w tel komórkowych. Ja używam tego tylko jak jestem na starych drogach lokalnych by pokazywać jak przebiega droga i nie przesadzić z prędkością w zakręcie

Opublikowano
  • Autor

To wygląda ja MMI LOW Basic.

Jakbyś był z okolic WW to byśmy mogli się spotkać i sprawdzić czy płyta jaką mam pasuje. Bo poprzedni właściciel dał mi 2. Niemniej dość stare bo 2010 albo 2011.

Niemniej jak dla mnie nawi w A4 znacznie gorsza w obsłudze i ma gorsze algorytmy od współczesnych nawigacji w tel komórkowych. Ja używam tego tylko jak jestem na starych drogach lokalnych by pokazywać jak przebiega droga i nie przesadzić z prędkością w zakręcie

Niestety mam strasznie daleko do WW (około 350 km), więc mam pytanko czy nie masz jednej płytki na zbyciu ;) w razie gdyby nie działała na 100 % odeślę. ;)

Opublikowano

Navi jest w schowku tam gdzie ma być i to jest MMI Basic, jeśli masz wzmacniacz to MMI Basic plus. Navi działa i odpowiednią płytkę możesz sam nagrać, jeśli znajdziesz na odpowiednich stronkach.

Ale z góry mówię że nie warto, jak dla mnie a mam takie samo wyposażenie ta navi działa koszmarnie :) lepiej używać czegoś innego.

Opublikowano

Niestety mam strasznie daleko do WW (około 350 km), więc mam pytanko czy nie masz jednej płytki na zbyciu ;) w razie gdyby nie działała na 100 % odeślę. ;)

Jutro jak nie zapomne zerken bo coś mam wrażenie że u mnie jest DVD

Czytnik wygląda następująco i początkowo o takim myśleliśmy jak pisałeś o navi w aucie

93006989_2_644x461_lektor-pl-do-nawigacj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.