Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ANB nieodpala na ciepłym


siwy26

Rekomendowane odpowiedzi

Auto odmówiło mam taki problem auto jak jest ciepłe nieodpala lub zgaśnie podczas jazdy pierwsze był podejrzany czujnik polozenia wału.zmieniłem na nowy no i nic jeszcze powiem że jak jest zimny to pali następnie zmieniłem czujnik na walku rozrządu i również niepobralo został zmieniony moduł zaplonowy i również nic na kompie pokazało przekaznik pompy paliwa został zmieniony i odzież było dobrze ale 3dni i problem znowu wrócił.mam nadzieję że pomoże ktoś bo ja boję się oddalać autem z domu jeszcze dopiszę że zmieniłem filtr paliwa był bardzo brudny niewiem co z pompą bo nieraz tak było że jak jechałem i nieprzekraczalnym 3 tys obr to po zgłaszania odpalił normalnie

Edytowane przez siwy26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda bylo to w audi 80 ale podobnie. Padal mi przekaznik pompy paliwa ale nie od wadliwej pompy,a od "grzania" sondy lambda - ten przekaznik zasila oba graty. Nie wiem jak to jest w a4 ale moze...wymienilem sonde i zapomnialem o problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest na samym Pb. ? Może dawka za duża i zalewa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezalewa tylko poprostu wtedy niema iskry bo sprawdzałem.a jak nawet chce odpalić na samym gazie awaryjnie to jest to samo co to jest ten maf.

Błąd na kompie był tylko przekaznik 372 pompy paliwa

Ten przekaznik o tym nr zmieniłem jak już pisałem ale pod deską a niewiem jakie są przekaźniki w skrzynce w kompie bo może tam jest też taki nr 372

Byłem wczoraj na komputerze i niema żadnych błędów starych i nowych auto w tym momencie chodziło jak powinno a po przyjeździe do domu znowu to samo.pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...