Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto zabrali mi na parking policyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, POtrzebuje pilnie informacji.

Sprowadziłem audi a4 i dziś pan policjant stwierdził że blachy mam nieaktualne bo jeżdżę autem po kraju 5 a nie 4 dni. Niech to h.............

Moje pytanie : Czy jutro załatwie jakieś tablice w wydziale komunikacji. NP. Próbne?

Pozdrawiam

Opublikowano

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak masz tłumaczenia , akcyze , przegląd , oc to załatwisz w jeden dzień

Opublikowano

Nie napisałeś na jakich blachach masz auto (niemieckie wywozowe?).

Jeżeli tak to jeszcze w kwietniu tego roku do tych tablic można było kupić w PL ubezpieczenie - chyba PZU coś takiego oferowało

Opublikowano

zwiną ci auto na parking :angry:?

Opublikowano
  • Autor

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak masz tłumaczenia , akcyze , przegląd , oc to załatwisz w jeden dzień

:wallbash:Jutro miałem załatwiać wszystkie papiery, nie mam nic.

Jutro planuje wykupić ubezpieczenie na miesiąc ale to upoważnia mnie do lawety. Czy Wydział komunikacji daje jakieś tablice tymczasowe?[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 21:56_________________________________________________

Nie napisałeś na jakich blachach masz auto (niemieckie wywozowe?).

Jeżeli tak to jeszcze w kwietniu tego roku do tych tablic można było kupić w PL ubezpieczenie - chyba PZU coś takiego oferowało

Auto na niemieckich wywozowych tablicach.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 21:57_________________________________________________

zwiną ci auto na parking :angry:?

Auto już tam jest. :no:

Opublikowano

Auto na niemieckich wywozowych tablicach.

To do takich można było dokupić ubezpieczenie - to chyba najszybciej zrobisz w jeden dzień.

Ja na tłumaczenie czekałem dwa dni - jak już wszystko było to zarejestrowanie odbyło się dosłownie w 4 godziny

Opublikowano
  • Autor

Auto na niemieckich wywozowych tablicach.

To do takich można było dokupić ubezpieczenie - to chyba najszybciej zrobisz w jeden dzień.

Więc jeśli wykupie ubezpieczenie do tych tablic to będę mógł odjechać z parkingu na kołach?? Przypomnę, że na niemieckich blachach jes data 30.11.08

Opublikowano

Nie za bardzo, bo znów Cię złapią i Art 94 par.2 Kodeksu Wykroczeń - " auto niedopuszczone do ruchu" mandat do 500zł.

Opublikowano

Ubezpieczenie możesz dokupić ale blachy straciły ważność i z takimi blachami i tak nie dopuszczą Cię do ruchu. Jak nie to poszukaj kto z twoich okolic ma lawete i wozi za normalne pieniądze i na parkingu na lawete i po problemie. :kox:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 07:04_________________________________________________Kolega Slaweq miał dokupione ubezpieczenie i wygasłe tablice i 100zł. zarobił przy kontroli drogowej.

Opublikowano
  • Autor

Ubezpieczenie możesz dokupić ale blachy straciły ważność i z takimi blachami i tak nie dopuszczą Cię do ruchu. Jak nie to poszukaj kto z twoich okolic ma lawete i wozi za normalne pieniądze i na parkingu na lawete i po problemie. :kox:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 07:04_________________________________________________Kolega Slaweq miał dokupione ubezpieczenie i wygasłe tablice i 100zł. zarobił przy kontroli drogowej.

Dobra to dmucham do wydziału komunikacji może uda mi się jakieś blachy wydłubać.

Opublikowano

Napisz co powiedzieli i jak sie sprawa skonczyła będzie przynajmniej cos na forum:D

Opublikowano

ktos moze wie ile kosztuje jedna doba na parkingu policyjnym ??

Opublikowano

Około 30zł

Opublikowano

Czyżby też Było autko na parkingu?

Opublikowano

Czyżby też Było autko na parkingu?

moje nie tylko tak z ciekawosci sie zapytalem bo nigdy nic nie wiadomo....

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie :>

Jeśli mamy auto na parkingu policyjnym postępujemy w ten sposób.

1. Klniemy na policje

2. biegniemy do PZU (nigdzie indziej bo nie dadzą), kupujemy polise ubezpieczeniową na 1/12 roku bez zniżek za 300

3. lecimy na komendę pokazujemy ubezpieczenie i pytamy czy autem mogę jechać na kołach

4. inspektor odpowiada, że oczywiście, wydaje zaświadczenie

5. upomnieć się o kluczyk (ja myślałem, że jest na parkingu i biegałem 2 razy/ krzywy humor władzy )

6. płacimy za parking i holowanie 12zł/24h 180- hol.

7. wsiadamy i palimy gumy przed komendą.

8. załatwiamy blachy PL

Opublikowano

Witam ponownie :>

Jeśli mamy auto na parkingu policyjnym postępujemy w ten sposób.

1. Klniemy na policje

2. biegniemy do PZU (nigdzie indziej bo nie dadzą), kupujemy polise ubezpieczeniową na 1/12 roku bez zniżek za 300

3. lecimy na komendę pokazujemy ubezpieczenie i pytamy czy autem mogę jechać na kołach

4. inspektor odpowiada, że oczywiście, wydaje zaświadczenie

5. upomnieć się o kluczyk (ja myślałem, że jest na parkingu i biegałem 2 razy/ krzywy humor władzy )

6. płacimy za parking i holowanie 12zł/24h 180- hol.

7. wsiadamy i palimy gumy przed komendą.

8. załatwiamy blachy PL

droga impreza :shocked:

Opublikowano
Witam ponownie

Jeśli mamy auto na parkingu policyjnym postępujemy w ten sposób.

1. Klniemy na policje

2. biegniemy do PZU (nigdzie indziej bo nie dadzą), kupujemy polisę ubezpieczeniową na 1/12 roku bez zniżek za 300

3. lecimy na komendę pokazujemy ubezpieczenie i pytamy czy autem mogę jechać na kołach

4. inspektor odpowiada, że oczywiście, wydaje zaświadczenie

5. upomnieć się o kluczyk (ja myślałem, że jest na parkingu i biegałem 2 razy/ krzywy humor władzy )

6. płacimy za parking i holowanie 12zł/24h 180- hol.

7. wsiadamy i palimy gumy przed komendą.

8. załatwiamy blachy PL

Może to nie być takie proste.Mogą nie wydać samochodu ze względu na nieważne tablice rejestracyjne ale to zależy od Policjanta, jednym wystarczy jak jest ubezpieczenie i przegląd a inni się czepieją że data na tablicach rejestracyjnych już minęła i auto nie może jeździć na tych tablicach i nie pogadasz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.