Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto zabrali mi na parking policyjny


bolsblu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, POtrzebuje pilnie informacji.

Sprowadziłem audi a4 i dziś pan policjant stwierdził że blachy mam nieaktualne bo jeżdżę autem po kraju 5 a nie 4 dni. Niech to h.............

Moje pytanie : Czy jutro załatwie jakieś tablice w wydziale komunikacji. NP. Próbne?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś na jakich blachach masz auto (niemieckie wywozowe?).

Jeżeli tak to jeszcze w kwietniu tego roku do tych tablic można było kupić w PL ubezpieczenie - chyba PZU coś takiego oferowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak masz tłumaczenia , akcyze , przegląd , oc to załatwisz w jeden dzień

:wallbash:Jutro miałem załatwiać wszystkie papiery, nie mam nic.

Jutro planuje wykupić ubezpieczenie na miesiąc ale to upoważnia mnie do lawety. Czy Wydział komunikacji daje jakieś tablice tymczasowe?[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 21:56_________________________________________________

Nie napisałeś na jakich blachach masz auto (niemieckie wywozowe?).

Jeżeli tak to jeszcze w kwietniu tego roku do tych tablic można było kupić w PL ubezpieczenie - chyba PZU coś takiego oferowało

Auto na niemieckich wywozowych tablicach.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 21:57_________________________________________________

zwiną ci auto na parking :angry:?

Auto już tam jest. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na niemieckich wywozowych tablicach.

To do takich można było dokupić ubezpieczenie - to chyba najszybciej zrobisz w jeden dzień.

Ja na tłumaczenie czekałem dwa dni - jak już wszystko było to zarejestrowanie odbyło się dosłownie w 4 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na niemieckich wywozowych tablicach.

To do takich można było dokupić ubezpieczenie - to chyba najszybciej zrobisz w jeden dzień.

Więc jeśli wykupie ubezpieczenie do tych tablic to będę mógł odjechać z parkingu na kołach?? Przypomnę, że na niemieckich blachach jes data 30.11.08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo, bo znów Cię złapią i Art 94 par.2 Kodeksu Wykroczeń - " auto niedopuszczone do ruchu" mandat do 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie możesz dokupić ale blachy straciły ważność i z takimi blachami i tak nie dopuszczą Cię do ruchu. Jak nie to poszukaj kto z twoich okolic ma lawete i wozi za normalne pieniądze i na parkingu na lawete i po problemie. :kox:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 07:04_________________________________________________Kolega Slaweq miał dokupione ubezpieczenie i wygasłe tablice i 100zł. zarobił przy kontroli drogowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie możesz dokupić ale blachy straciły ważność i z takimi blachami i tak nie dopuszczą Cię do ruchu. Jak nie to poszukaj kto z twoich okolic ma lawete i wozi za normalne pieniądze i na parkingu na lawete i po problemie. :kox:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 07:04_________________________________________________Kolega Slaweq miał dokupione ubezpieczenie i wygasłe tablice i 100zł. zarobił przy kontroli drogowej.

Dobra to dmucham do wydziału komunikacji może uda mi się jakieś blachy wydłubać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby też Było autko na parkingu?

Nie było. Koszt parkingu w 2006 roku 28zł http://forumprawne.org/prawo-wykroczen/15877-koszty-odebrania-auta-z-parkingu-policyjnego.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby też Było autko na parkingu?

moje nie tylko tak z ciekawosci sie zapytalem bo nigdy nic nie wiadomo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :>

Jeśli mamy auto na parkingu policyjnym postępujemy w ten sposób.

1. Klniemy na policje

2. biegniemy do PZU (nigdzie indziej bo nie dadzą), kupujemy polise ubezpieczeniową na 1/12 roku bez zniżek za 300

3. lecimy na komendę pokazujemy ubezpieczenie i pytamy czy autem mogę jechać na kołach

4. inspektor odpowiada, że oczywiście, wydaje zaświadczenie

5. upomnieć się o kluczyk (ja myślałem, że jest na parkingu i biegałem 2 razy/ krzywy humor władzy )

6. płacimy za parking i holowanie 12zł/24h 180- hol.

7. wsiadamy i palimy gumy przed komendą.

8. załatwiamy blachy PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :>

Jeśli mamy auto na parkingu policyjnym postępujemy w ten sposób.

1. Klniemy na policje

2. biegniemy do PZU (nigdzie indziej bo nie dadzą), kupujemy polise ubezpieczeniową na 1/12 roku bez zniżek za 300

3. lecimy na komendę pokazujemy ubezpieczenie i pytamy czy autem mogę jechać na kołach

4. inspektor odpowiada, że oczywiście, wydaje zaświadczenie

5. upomnieć się o kluczyk (ja myślałem, że jest na parkingu i biegałem 2 razy/ krzywy humor władzy )

6. płacimy za parking i holowanie 12zł/24h 180- hol.

7. wsiadamy i palimy gumy przed komendą.

8. załatwiamy blachy PL

droga impreza :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Jeśli mamy auto na parkingu policyjnym postępujemy w ten sposób.

1. Klniemy na policje

2. biegniemy do PZU (nigdzie indziej bo nie dadzą), kupujemy polisę ubezpieczeniową na 1/12 roku bez zniżek za 300

3. lecimy na komendę pokazujemy ubezpieczenie i pytamy czy autem mogę jechać na kołach

4. inspektor odpowiada, że oczywiście, wydaje zaświadczenie

5. upomnieć się o kluczyk (ja myślałem, że jest na parkingu i biegałem 2 razy/ krzywy humor władzy )

6. płacimy za parking i holowanie 12zł/24h 180- hol.

7. wsiadamy i palimy gumy przed komendą.

8. załatwiamy blachy PL

Może to nie być takie proste.Mogą nie wydać samochodu ze względu na nieważne tablice rejestracyjne ale to zależy od Policjanta, jednym wystarczy jak jest ubezpieczenie i przegląd a inni się czepieją że data na tablicach rejestracyjnych już minęła i auto nie może jeździć na tych tablicach i nie pogadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...