Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Uchwyt boku kierowcy i jego elementy sterowania


narkil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym wymienić uchwyt boku kierowcy i jego elementy (sterowanie szybami i lusterkami).

Jeżeli chodzi o sam uchwyt to muszę prawdopodobnie zamówić jeden z poniższych:

http://allegro.pl/nowy-uchwyt-nakladka-panel-drzwi-audi-a4-b6-b7-aso-i6075583264.html

http://allegro.pl/nowy-uchwyt-nakladka-panel-drzwi-audi-a4-b6-b7-aso-i6075730854.html

I tutaj moje pytanie, bo mój uchwyt przy części sterowania lusterkami wygląda tak:

http://www.directupload.net/file/d/4351/lhwv278f_jpg.htm

Wydaje mi się że nie mam podgrzewanych lusterek, ale na dole jest jakieś kółeczko w którym mógł kiedyś być jakiś symbol albo po prostu mogło być puste ??

Ktoś mógłby mi podpowiedzieć które będzie pasować lub co/jak sprawdzić żeby się upewnić że podgrzewanych lusterek nie mam?

Druga sprawa odnosi się do sterowania lusterkami. Wszędzie sprzedają sterowanie o numerze części 4F0959565A i tu podobny problem, czy jak nie mam podgrzewanych lusterek to czy to sterowanie które podobno to obsługuje nie będzie przeszkadzać?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewanie lusterek działa jak włączysz ogrzewanie tylnej szyby, to dodatkowe kółeczko z zamazanym symbolem to składanie lusterek.


Podgrzewanie lusterek działa jak włączysz ogrzewanie tylnej szyby, to dodatkowe kółeczko z zamazanym symbolem to składanie lusterek.

Lusterka mozemy skladac automatycznie poprzez obrocenie galki od ustawiania polozenia lusterek o 180 stopni w stosunku do pozycji zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś może numer części do pokrętła z opcją składania lusterek oraz uchwytu z odpowiednim obrazkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zebys byl pewien czy sa podgrzewane wklady to wyjmij jeden i zobacz czy dochodza dwa kable od podbrzewania

jak przekrecisz pokretlo od lusterek na ten symbool to sie skladaja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie sprawdzałem, zobaczę dziś jak będę wracał z pracy. Musze poszukać jak wkłady wyjąć jeszcze ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś może numer części do pokrętła z opcją składania lusterek oraz uchwytu z odpowiednim obrazkiem ?

Zadzwoń do sprzedającego z linków, które podałeś. Myślę, że bedzie mial taki panel w swojej ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie sprawdzałem, zobaczę dziś jak będę wracał z pracy. Musze poszukać jak wkłady wyjąć jeszcze ; )

najbezpieczniej odkrec dwie srobki od blendy lusterka i wtedy masz dostep ,masz pewnosc ze przy wyjmowaniu nie peknie wklad .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem - mam składane lusterka, nie mam ogrzewania.

Odpowiedni numer części dla uchwytu bez grzania i z składaniem lusterek to jest 8E1867171C gdyby ktoś kiedyś szukał. Teraz jeszcze muszę ustalić numerek części dla pokrętła sterowania lusterkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d426932010b7820e3a080a2d891b8a4f.jpgacfd4c984e8f1adfdad2f254e35e8f8a.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...