Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prośba o analize logów 1.9 avf 130KM


batek89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosiłbym aby jakiś fachowiec spojrzał na moje logi, oczywiście jeżeli są one dobrze zrobione. Mam tylko te na postoju gdyż nie miałem kogo wziąć i do końca nie wiem jak i co robić. Robiąc te zasugerowałem się filmikiem:

Zdecydowałem się zrobić ów logi i zapytać Was gdyż wydaje mi się że auto dużo pali 7/100km i dodam że głównie jeżdżę w trasie.

Jeżeli filmik jest błędny to prosił bym o rady które grupy logować i ewentualne uwagi i zrobię to jeszcze raz.

STATYCZNE:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski bardzo dobre, rozrzad ustawiony dobrze. Musisz zrobić logi dynamiczne. Tutaj nic niepokojącego nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13, 18, 23 loguje się razem

Możesz porobić logi dynamiczne będzie więcej wiadomo. 1.500obr i gaz do dechy aż do 4 tys, do tego trzeba dwóch osób, jeden jedzie, drugi loguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski bardzo dobre, rozrzad ustawiony dobrze. Musisz zrobić logi dynamiczne. Tutaj nic niepokojącego nie widze

mógłbyś w skrócie opisać jak to zrobić dynamiczne? (na którym biegu , zakres obrotów, gaz w podłodze?, czas loga, które grupy,)

auto w ciągu ostatniego miesiąca po wymianie rozrządu i egru. Dzisiaj dodatkowo zalany do pełna (shell) plus liqui moly (tak na zaś, pałętał się po ostatnim autku)

13, 18, 23 loguje się razem

Możesz porobić logi dynamiczne będzie więcej wiadomo. 1.500obr i gaz do dechy aż do 4 tys, do tego trzeba dwóch osób, jeden jedzie, drugi loguje.

dzięki, mógłbyś mi podpowiedzieć które grupy logować? razem czy osobno? przez jak długo i na którym biegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem ustawiasz obroty na ok 1.5tys na 3 biegu, wciskasz gaz do dechy aż do ok 4tys obr, a druga osoba w aucie robi logi, tu masz fajnie pokazane:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...