Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szkoda z OC zaniżone odszkodowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, potrzebuje pilnie porady. Tato miał dzwona Fordem Focusem mk3 15r. z innym pojazdem, z oc sprawcy przyjechał rzeczoznawca popisał popisał i zaproponował na piśmie porozumienie że wypłacą 12tyś i sprawa zamknięta. Oczywiście nic nie zostało podpisane i że sprawę musimy przemyśleć, dziś byliśmy w aso koszt części i robocizny to ok 40tyś zł nawet używane części do tanich nie należą mimo że Ford powiedzcie jak to wszystko sensownie rozegrać????

Edytowane przez slawek16-1988

Opublikowano

Nnic nie podpisujcie.

poczekajcie az wycenią i wypłaca tyle ile tam wycenia.

w między czasie zrób wycenę u niezależnego rzeczoznawcy najlepiej takiego który jest również rzeczoznawcą sądowym

odejmij od tej kwoty ta która wypłacili i wyslijcie WEZWANIE DO ZAPŁATY na różnice plus oczywiście kwota za rzeczoznawce...

jeśli nie wypłacą spraw do sądu i to tyle tak po krótce.

W miedzy czasie możesz jeszcze pisać odwołania ale to i tak nie wypłacą tyle ile powinni... więc odrazu wezwanie do zapłaty przynajmniej jak sprawa pójdzie do sądu to odsetki będą się wam liczyły od momenty wysłania wezwania.

Opublikowano

zrób wycenę u niezależnego rzeczoznawcy najlepiej takiego który jest również rzeczoznawcą sądowym

odejmij od tej kwoty ta która wypłacili i wyslijcie WEZWANIE DO ZAPŁATY
Widzę, że dzielisz się moim patentem.

Tato miał dzwona Fordem Focusem mk3 15r.
To prawie nowe auto i w tej sytuacji odstawiłbym wóz do warsztatu i skorzystał z możliwości rozliczenia szkody w trybie serwisowym. Po dokonaniu naprawy ubezpieczycielowi przesyłasz fakturę (tu uwaga, jeśli naprawa nie będzie realizowana w ASO, to pewnie będą chcieli faktury źródłowe na zakup części zamiennych). Z tym jednak można sobie poradzić.
Opublikowano

Wstaw auto do ASO i nie baw się w rzeczoznawców. Skoro auto 2015r to zapewne jeszcze masz gwarancję to najlepiej zrobić bezgotówkowo w ASO.

Opublikowano

zapewne jeszcze masz gwarancję to najlepiej zrobić bezgotówkowo w ASO.
Z tym najlepiej to bym się wstrzymał, bo ASO świadczy usługi raczej odwrotnie proporcjonalne w stosunku do ceny, ale faktem jest, że ewentualny nabywca zwraca uwagę, czy auto było serwisowane w ASO, co przy tak świeżym roczniku ma znaczenie.
Opublikowano
  • Autor

Auto praktycznie nowe z przebiegiem 3tys przyjechało z Włoch oczywiście uszkodzone, na częściach idealnych częściowo z aso (nie z kontenera) został naprawiony i ogólnie bez problemów wszystko hulało do dzwona. Z Aso zrezygnowaliśmy tym bardziej że auto nie krajowe był dziś jeszcze raz rzeczoznawca coś napominał o częściach z allegro że sprawdzał że idzie kupić tanio to mu powiedziałem "proszę pana jeśli napisze mi pan oświadczenie że w razie wypadku na skutek wadliwych i uszkodzonych części bierze pan na siebie pełna odpowiedzialność to zgadzam się na pana propozycje" Nie wiedział jak wybrnąć z tego... Odniosłem wrażenie że oni nawet dostają jakieś premie za jak najbardziej zaniżone odszkodowanie może się mylę...

Opublikowano

To wstaw auto do zaufanego serwisu które zrobi ci bezgotówkowo i wstawią ci części takie jakie będziesz chciał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.