Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co potrzebne na moc 200KM?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Trochę się zastanawiałem,czy sprzedać swojego gnojowoza, ale ostatecznie chyba stwierdzam, że będę dalej go modził.

Aktualnie mam wtryski 0,216 + program i moc taką jak w podpisie. Oraz w tym tygodniu robię przelot.

Czy może mi ktoś poradzić co musiał bym ogarnąć, aby osiągnąć okolice tych 200KM?

1. FMIC -> bd kupować z FMIC.pl. 550x140x65 wystarczy?

2. Kpl. dwumasa + sprzęgło z AWX.

3. Turbina z AWX czy BRD?

I teraz, czy moje wtryski wydolą? Czy musiałbym zmienić na większe?

Z góry dzięki za porady.

Pozdrawiam. :wink:

Opublikowano

z turba awx-a 200 nie wyciagniesz, brd 200 da rade, z układem paliwowym może być problem by zaspokoić brd:) sprzęgło jak chcesz, ja daje sztywne + tarcza obsmarkana i nowy docisk:)

Opublikowano
  • Autor

z turba awx-a 200 nie wyciagniesz, brd 200 da rade, z układem paliwowym może być problem by zaspokoić brd:) sprzęgło jak chcesz, ja daje sztywne + tarcza obsmarkana i nowy docisk:)

Ok, czyli BRD, końcówki 0,230. Co do sprzęgła, to jeszcze się nad tym zastanawiam. Użytkownik @wodz ma założone w swoim AFN sztywne o ile się nie mylę, i wychodzi to gdzieś 2 razy taniej. Także opcji jest wiele.

Opublikowano

za sztywne zapłaciłem 80zł z przesyłką :D do tego obicie 160zł i docisk nowy 160zł,łożysko 60zł także różnica odczuwalna :)

no dwumasa droga koło 1600zł

Opublikowano
  • Autor

za sztywne zapłaciłem 80zł z przesyłką :D do tego obicie 160zł i docisk nowy 160zł,łożysko 60zł także różnica odczuwalna :)

no dwumasa droga koło 1600zł

Jest możliwość abyś mi napisał jakie sztywne, łożysko i docisk kupić?

Opublikowano

pw

Opublikowano

za sztywne zapłaciłem 80zł z przesyłką :D do tego obicie 160zł i docisk nowy 160zł,łożysko 60zł także różnica odczuwalna :)

no dwumasa droga koło 1600zł

Jest możliwość abyś mi napisał jakie sztywne, łożysko i docisk kupić?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/51400-b5-afn-zamiana-kola-dwumasowgo-na-kolo-jednomasowe-afn-1z/

Opublikowano

Zamiast BRD proponuje GTB1756VK. Bardzo dobrze wstaje i gore ma gdzie brd sie krztusi.

Edytowane przez adrian998998

Opublikowano
  • Autor

Zamiast BRD proponuje GTB1756VK. Bardzo dobrze wstaje i gore ma gdzie brd sie krztusi.

Sprzedaje ktoś takie na forum? Czy muszę poszukać gdzieś indziej?

Opublikowano

Np kolega Juby_p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.