Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Prośba o analizę logów - dynamiczne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

Z tygodniowym opóźnieniem, ale się jakoś chyba udało, rzućcie fachowym okiem please.

Próby wykonane na IV biegu (jeżeli jest jakakolwiek różnica :kox:)

000

001

003

004

008

010

011

I na prośbę kolegi przemik zaraz po dynamicznych powtórzona raz jeszcze grupa norm 007 (silnik był chyba niedogrzany) w związku z wątpliwościami z posta 22 listopad

007

Opublikowano

I na prośbę kolegi przemik zaraz po dynamicznych powtórzona raz jeszcze grupa norm 007 (silnik był chyba niedogrzany) w związku z wątpliwościami z posta 22 listopad

Auto niedogrzane - pewnie termostat do wymiany.

Do reszty bym się nie przyczepił (wróżę temu autu moc jakieś 142 KM w serii +-5KM - pewnie zaraz mój ulubiony kolega Szpankej coś powie :naughty::tongue4:)

Opublikowano

termostat out ...

Do reszty bym się nie przyczepił (wróżę temu autu moc jakieś 142 KM w serii +-5KM - pewnie zaraz mój ulubiony kolega Szpankej coś powie :naughty::tongue4:)

pies drapał moc ... jaki jest moment ? ... :naughty:

Opublikowano

Rzeczywiscie termostat do wymiany, bo po dynamicznych mialy byc robione 007 i ponownie wyszły źle(tzn temp nadal na poziomi ~81st.C). Poza tym syncho angle 004 sie rozjezdza na wysokich obrotach, wiec :mysli: napinacz do oglądniecia. A skoro w 004 i 007 sa takie objawy, to pewnie rozrzad do wymiany. Prosze o potwierdzenie Spanky i Lukaszr.

Opublikowano

pies drapał moc ... jaki jest moment ? ... :naughty:

Hmmm ... 328 nm +-10nm :naughty:

Poza tym syncho angle 004 sie rozjezdza na wysokich obrotach, wiec :mysli: napinacz do oglądniecia. A skoro w 004 i 007 sa takie objawy, to pewnie rozrzad do wymiany. Prosze o potwierdzenie Spanky i Lukaszr.

Wszystko jest ok - takie rozbieżności muszą być przy obciążeniu.

Opublikowano

Poza tym syncho angle 004 sie rozjezdza na wysokich obrotach, wiec :mysli: napinacz do oglądniecia. A skoro w 004 i 007 sa takie objawy, to pewnie rozrzad do wymiany. Prosze o potwierdzenie Spanky i Lukaszr.

taki rozjazd jest akceptowalny ... :wink4:

Hmmm ... 328 nm +-10nm :naughty:

a przy jakich obrotach ? :naughty: [dokladnosc do 1 rpm :decayed:]

Opublikowano

a przy jakich obrotach ? :naughty: [dokladnosc do 1 rpm :decayed:]

Szpanki, wiem, że mnie doceniasz, ale takim dokładnym wróżbitą to nie jestem - moja szklana kula nie ma jeszcze odpowiedniego softu :naughty::polew:

Opublikowano

a przy jakich obrotach ? :naughty: [dokladnosc do 1 rpm :decayed:]

Szpanki, wiem, że mnie doceniasz, ale takim dokładnym wróżbitą to nie jestem - moja szklana kula nie ma jeszcze odpowiedniego softu :naughty::polew:

no coz .. nasuwa sie jedna myśl ... leszcz ... :polew:

Opublikowano

no coz .. nasuwa sie jedna myśl ... leszcz ... :polew:

Dobra, nie róbmy OT ... cienias :polew:

Opublikowano

I na prośbę kolegi przemik zaraz po dynamicznych powtórzona raz jeszcze grupa norm 007 (silnik był chyba niedogrzany) w związku z wątpliwościami z posta 22 listopad

007

Termostat do wymiany... kup w ASO... dobrze radze... :wink4:

Reszta juz zostala napisana...

Pozdr

Opublikowano

Biorąc za przykład powyższe logi mam pytanie... i przepraszam za OT

Czy mimo tego że mam na blacie 90st. co oznacza (podobno) że mam ok. 80st. w rzeczywistości - jest szansa że przy sprawnie działającym samochodzie mogę nie wiedzieć że mam uszkodzony termostat???

Opublikowano

Biorąc za przykład powyższe logi mam pytanie... i przepraszam za OT

Czy mimo tego że mam na blacie 90st. co oznacza (podobno) że mam ok. 80st. w rzeczywistości - jest szansa że przy sprawnie działającym samochodzie mogę nie wiedzieć że mam uszkodzony termostat???

jest ...

Opublikowano

Faktyczną temp. plynu pokazuje nam VAG w grupie 007... zegar daje nam tylko obraz poglądowy... kanal 49 klimatronika pokazuje to samo co zegar tylko ze z dokladnoscią do 1*...

Pozdrawiam

Opublikowano

kanal 49 klimatronika pokazuje to samo co zegar tylko ze z dokladnoscią do 1*...

kolega w B6 tego nie zobaczy ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor
kolega w B6 tego nie zobaczy ... wink4

Dokładnie, w moim starym dobrym A6 C4 AEL-u można było na klimatronie to sprawdzić.

I przy okazji wielkie dzięki za rozszyfrowanie moich logów.

Pozdrawiam, Seweryn

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.