Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Uruchamianie spryskiwacza tylnej szyby


pioteres

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanie trywialne - kiedy powinien działać (czyt. jak uruchomić) spryskiwacz tylnej szyby... niektórzy piszą w innych watkach o jakiś przyciskach na manetce okrągłych ale moja manetka nic takiego nie posiada :)

Pozdrawiam

* uzupełnij proszę profilu użytkownika - Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kierownicy masz manetki takie to prawa manetka popchnieta do końca obsłuzy ci tylna wycieraczke tam na manetce nawet jest narysowane :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie prawa manetke od wycieraczek popychasz do przodu i włącza ci sie wycieraczka z tyłu a jak dopchniesz mocniej to spryskiwacz bedzie pryskał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kierownicy masz manetki takie to prawa manetka popchnieta do końca obsłuzy ci tylna wycieraczke tam na manetce nawet jest narysowane :gwizdanie:

nie chodzi mi o obsluge wycieraczki tylko jej spryskiwacza. To ze po popnieciu manetki raz do dolu wlacza sie wycieraczka to wiem. Ale czy spryskiwacz powinein wlaczac sie razem z tym czy po jeszcze glebszym przycisnieciu? a moze jakas inna sekwencja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak ci napisałem jak popchniesz do przodu (do szyby) to włączy ci sie tylko wycieraczka tylna ale jak phniesz jeszcze dalej to powinno pryskac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po głębszym wciśnięciu załączy się spryskiwacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po głębszym wciśnięciu załączy się spryskiwacz.

Dziekuje slicznie za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak ci napisałem jak popchniesz do przodu (do szyby) to włączy ci sie tylko wycieraczka tylna ale jak phniesz jeszcze dalej to powinno pryskac.

u mnie właśne jest problem taki że nie działa tylni spryskiwacz, a jak przełącze manetkę do przodu czyli do szyby to włączają się wycieraczki przednie i przedni spryskiwacz, a po przytrzymaniu dopiero włącza się tylna wycieraczka i nie działa spryskiwacz tylni.

w czym może być problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...