Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z wiazka kabli drzwi kierowcy


ka rolex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciał bym poprosic forumowiczów o pomoc w nastepujacych rzeczach. Miałem przeciete kable w drzwiach kierowcy na łaczeniu miedzy dzwiami a słupkiem. Wiazke wyciagnołem i wszystkie kable zlutowałem. Problem polega na tym ze po tym zabiegu nie działa mi nic w drzwiach oprócz centralnego zamka z pilota i głosnika, nic po za tym nie działa ani sterowanie szyb ani przycisk od centralnego zamka ani składanie i regulowanie lusterek. Dodam ze napewno wszystkie kable zlutowane. Czy mogły sie gdzies kable przepalic? Jaka moze byc tego przyczyna. Z góry dziekuje :)

Edytowane przez ka rolex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat mam taki sam problem, tylko ze nie byly poprzecinane tylko poodpinalem wszystko pospinalem z powrotem i nic nie dziala :decayed: na kompie bledy pokasowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie miernikiem czy dochodzi napięcie do drzwi A później np.otwierajcie szyby i zobaczycie czy dochodzi napięcie do silniczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciał bym poprosic forumowiczów o pomoc w nastepujacych rzeczach. Miałem przeciete kable w drzwiach kierowcy na łaczeniu miedzy dzwiami a słupkiem. Wiazke wyciagnołem i wszystkie kable zlutowałem. Problem polega na tym ze po tym zabiegu nie działa mi nic w drzwiach oprócz centralnego zamka z pilota i głosnika, nic po za tym nie działa ani sterowanie szyb ani przycisk od centralnego zamka ani składanie i regulowanie lusterek. Dodam ze napewno wszystkie kable zlutowane. Czy mogły sie gdzies kable przepalic? Jaka moze byc tego przyczyna. Z góry dziekuje :)

na twoim miejscu rozebrałbym tapicerkę i jeszcze raz sprawdził wpięcie kostki tej z co ma blokadę . Najprawdopodobniej źle została włożona (nie dociśnięta do końca) przed zablokowaniem jej. Sam to przerabiałem, też lutowałem kable poskładałem i nie działało regulowanie lusterek. po sprawdzeniu okazało się, że właśnie nie docisnąłem do końca kostki przed zablokowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem druga wiązke i dalej miałem to samo. okazało sie ze miałem spalony bezpiecznik ale nie ten w skrzynce tylko ten przy silniczku szyby tak jak by bo tam tez jest moduł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...