Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 3.2 FSI Czarny S-Line


Piotrek Szostak

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy się chwalą swoimi, to co tam, ja też mogę;)

Jedna z rzadszych kombinacji - sedan z silnikiem 3.2 V6 FSI (nie mylić z VR6 3.2 z Golfa), manualną skrzynią i bogatym pakietem S-Line, a udało mi się go dostać we własnym mieście;)

Silnik pomieścił 255 KM więc na brak mocy, po przesiadce ze 140 konnego diesla nie narzekam

Manual wybrany po części ze względu na frajdę, po części na obawę przed używanym automatem - tak czy siak decyzja dobra i jestem zadowolony:)

Póki co zdążyłem nadrobić część zaniedbań poprzedniego właściciela, jak naprawa błotnika, wymiana połowy elementów eksploatacyjnych zawieszenia, hamulców itp zdążyłem wyposażyć się w nowe koła i wydech:)

Nie miałem wcześniej czarnego auta, ale przy okazji tego bardzo mi się ten wygląd spodobał, więc w dalszych planach będzie wzmocnienie tego efektu - czerń pojawi się na grillu i, mam nadzieję, na tylnych lampach.

Oto widok na dzień dzisiejszy:

Rbnpuzp.jpg

DgjrYq3.jpg

Mvji13y.jpg

3YH8ZrS.jpg

dGS14kY.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka :) manual bajeczka, chociaż z dsg też fajnie śmiga ten silniczek. Powodzenia w modach bo widzę, że już się coś w głowie rodzi, a podejrzewam, że to dopiero początek

Edytowane przez Tyrath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koła zostają to przydał by się dystans bo lekko schowane są . Powodzenia w modach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprawuje aligator podczas jazdy? Fajny sedanik :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka :) manual bajeczka, chociaż z dsg też fajnie śmiga ten silniczek. Powodzenia w modach bo widzę, że już się coś w głowie rodzi, a podejrzewam, że to dopiero początek

chyba w Tiptronicu ;) a dsg w audi to s-tronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aligator to Forfiter;) at least four feet szwagier;)

A co do skrzyni - kupuje argument DSG, mój ojciec ma w Passacie i jest świetna. Ale raz, że tych nie ma z ta skrzynia, dwa, że miałbym więcej obaw przed zakupem automatu, a trzy - nawet jeśli to wolniejsza metoda, to jest frajda;)

Edytowane przez Piotrek Szostak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sztuka :wink:

3.2 Vr6 to tylko na początku produkcji w golfie 4 a pod koniec produkcji MK4 występowały już FSI :wink:

Piękna sztuka :) manual bajeczka, chociaż z dsg też fajnie śmiga ten silniczek. Powodzenia w modach bo widzę, że już się coś w głowie rodzi, a podejrzewam, że to dopiero początek



chyba w Tiptronicu ;) a dsg w audi to s-tronic

W żadnym golfie R32 nie występowały skrzynie Tiptronic tylko DSG :wink:

Edytowane przez vwbartus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde sam nie wierzę że to piszę ale sedan b7 z d*pą s4 rwie Suty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...