Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] wahacze sachs ?


Emil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy może ktoś z kolegów spotkał sie z wahaczami SACHS?bo mam właśnie wymieniać i mechani mi takie właśnie proponuje!mówi że to orginał i że są w miarę dobre! a co ciekawe/ważne mechanik jest strasznym fanatykiem marki audi :naughty:(ja również :good:), zna całą historie!nie zmienia to faktu ze nigdzie nie moge zalesc nic na temat zawiehy tej firmy! :mysli:

Ma ktoś jakies sugestie?z gory dziekuje za pomoc!pozdrawiam wszystkich firumowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sprzęgle to słyszłem SACHS, ale o wahaczach nie. Ale to o niczym nie świadczy, w końcu nie jestem szpecem. Wiem, że jedne z lepszych wahaczy to LEMFORDER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sachs amory,sprzegla,dwumasy,oslony i oboje ale o wachaczach nie slyszalem,zdaje mi sie ze nie produkuja ich ale wszystko jest mozliwe ...moze mechanior pomylil nazwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o wahaczach sachs nie słyszałem a oryginał do audi to lamforder, raczej nie sachs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie Sachs nie produkował nigdy wahaczy do Audi, uważam, że mechanik miał raczej na myśli amortyzatory, bo te rzeczywiście były na pierwszy montaż.

Co do wahaczy to wiadomo, iż najlepszy będzie Lemforder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...