Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te lampy są naprawde beznadziejne poszukaj lampek po lifcie

Opublikowano

Wogóle do B5 w Avancie za dużego wyboru nie masz. Dlatego pozostają Ci ori, bo jak widzisz zamienniki są niebardzo :confused4:

Opublikowano

wiocha,kup ori po 2 lifcie

Opublikowano

nie wiem czy będą pasowały :wallbash:

Nie beda.. :good:

Opublikowano
  • Autor

szukam i szukam tych lamp ale nic ciekawego nie ma :thumbdown:

zostane jednak przy orginalnych lampkach jeszcze :kox:

Pozdro :polew:

Opublikowano

szukam i szukam tych lamp ale nic ciekawego nie ma :thumbdown:

zostane jednak przy orginalnych lampkach jeszcze :kox:

Pozdro :polew:

I to jest najlepsze rozwiązanie :good:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item499419077_audi_a4_99_00_h7_h7_reflektory_lampy_94_00_depo.html

Co sądzicie o tych lampach i czy wejdą one w stare lampy bez zadnych przeróbek >>>?

Brać, zakładać, cieszyć się pieknymi oczkami :good: Nie wejdą bez przeróbek, trzeba ciąć błotnik, ale to kosmetyka, jest o tym na forum:

tu -> http://www.a4-klub.pl/smf/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html

Polecam ten zabieg, dużo lepszy wygląd niż dzielone soczewki :good:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item499419077_audi_a4_99_00_h7_h7_reflektory_lampy_94_00_depo.html

Co sądzicie o tych lampach i czy wejdą one w stare lampy bez zadnych przeróbek >>>?

Bierz te lampki :good: Ori zespolone Valeo i te Depo to najlepsze rozwiązanie do B5 :wink4:

Opublikowano

Wzialbym je ale obawiam sie ze zle utne blotnik i bedzie po jabłkach :( . Są jakieś lampy które da rade wsadzić bez cięca niczego ?

Opublikowano

Są dzielone, ale nie ma takiego efektu jak przy zespolonych. Bierz te i nie bój się cięcia :wink4:

Opublikowano

Wzialbym je ale obawiam sie ze zle utne blotnik i bedzie po jabłkach :(

Ale jak niby źle utniesz błotnik? :naughty: Nie ma innej opcji, nadcinasz tylko taką blaszkę co przeszkadza lampie zespolonej, żeby ta lampa weszła. Tam nie ma nic skomplikowanego :) Tnij czym chcesz :naughty: Tylko potem trzeba czymś zabezpieczyć, podkład, lakier. Nie takie rzeczy ludzie robią z błotnikami :wink4: Zobacz temat przeróbki przodu B5 na B7 :naughty: Tam dopiero rezanie błotników było :kox:

Opublikowano

To rezanie tylko strasznie wyglada. Też na początku miałem obawy ale zaryzykowałem i cieszę się z zespolonych lampek :naughty:

Opublikowano

Dla mnie te lampki to lipa

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dla mnie te lampki to lipa

dlaczego? może uzasadnisz... :mysli:, też zamierzam się do założenia tych lampek, nawet już czekają na montaż jak i reszta gratów, i chyba nie jest to aż takie straszne... :good:

Opublikowano

Te Depo to najlepsze zamienniki ori Valeo, a nie tam żadna lipa :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.