Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C7 3.0 TDI, 2013 rok, HUD, Night vision assist, Duza Navi...


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak... Nie wiem czy moze byc wygodniej, ciszej i bardziej komfortowo na zwykłym zawieszeniu.

C7 jest tak duze i wygodne, ze zawieszenia s-line nie wplywa tu negatywnie na komfort. To auto poprostu plunie po drodze bez wzgledu czy jest s-line czy nie :)

W prownaniu do mojej wczesniejszej A4 B8 z zawieszeniem s-line i kolami 19" jak wsiadlem do A6 to mnie zamorowalo... jest cicho, wygodnie, zawieszenie wybiera wszystkie nierownosci idealnie. Chyba w Q7 moze być tylko lepiej

Powiem szczerze ze taka odpowiedz bardzo mnie ucieszyła. Jak jest tak dobrze to może odpadnie pneumatyka i wybór maszyny będzie większy. Jeszcze zostaje kolor, biały bo taki marzy się drugiej połówce albo..no właśnie, twoja buda zrobiła na mnie niezłe wrażenie. Czarnego juz nie chce a inne kolory odpadaja. Jeszcze grey jest ładny ale juz jest jedno autko o takim kolorze w domu wiec wole coś bardziej oryginalnego a u ciebie tą oryginalność dostrzegam. Jeszcze raz dziekowa za wszystkie odpowiedzi. Pozdro i życzę bezawaryjności! :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jakie koszta wymiany oleju w skrzyni tu na miejscu w ASO ?? 

Juz wszystko wiem :) serwis skrzyni tu na miejscu w UK 220 funtow w ASO!

Fajna fura!! Pozdrawiam!!!

Edytowane przez cubasx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...