Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C7 3.0 TDI, 2013 rok, HUD, Night vision assist, Duza Navi...


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po ponad 3 letniej przygodzie z A4 B8 w dość bogatej wersji... kto zna ten wie :) czas przyszedl na coś większego czyli na A6 C7

Na wstępie podziekowania dla Bart-S za pomoc telefoniczna :hi:

Długo zastanawiałem sie na zmiana samochodu ze względu na budowę domu i wyjazd do USA na wakacje który pochłonął juz ponad 20 tys zł a do wylotu jeszcze kilka miesięcy ale jednak zmianę trzeba było zrobić bo szkoda było patrzeć jak wartość A4 B8 spada i wiedziałem, że w przyszłym roku będę musiał dołożyć jeszcze więcej żeby mieć to co mnie interesuje.

W związku z powyższym na starcie odpuściłem 3.0TDI quattro bo tu w UK są o wiele droższe od 2.0TDI ale udało sie pojść na kompromis i jest 3.0TDI ale bez quattro... troszke słabsze ale to zawsze V6 :banan:

Autko z pełnym sevisem i zadbane jak nowe bo było to autko pokazowe w salonie przez kilka miesięcy a poźniej skusiła się na niego pewna firma i śmigał nią jeden kierowca (sprawdziłem w navi, tylko jeden tel przypisany)

Zabrałem ją bo tu w UK firmy nie oszczedzają na servisie i oddają auto do ASO wymieniają wszystko co ASO znajdzie i tym samym autko miało duzy servis w lutym i zostały wymienione:

- Tarcze i klocki przód tył,

- płyn hamulcowy

- wszystkie opony,

- oleje i filtry,

- wycieraczki

Ja zmieniłem tylko olej w skrzyni bo właśnie przyszedł na niego czas.

A teraz na szybko co autko posiada:

- Pełen s-line wewnętrzny i zewnętrzny (bo jakby inaczej)

- Head Up Display HUD :kox:

- Kamera noktowizyjna (fajna zabawka ale nie wiem kiedy tego uzyje) :naughty:

- MMI Touch z mapami google :kox:

- side assist

- line assist

- oświetlenie wewnętrzne ambiente

- pakiet schowki

- keyless

- isofix

- pakiet dla niepalących :good:

- grzane fotele

- silnik 3.0 TDI

- felgi 18" (niestety)

- czarne szyby

- parktronic przód i tył

To chyba tyle z takich ważniejszych rzeczy a poza tym to tyle co ma kazda A6 ;)

Wrażenia z jazdy calkiem inne niz z A4, auto płynie po drodze i jest mega ciche tak samo jak sam silnik. Całkiem inna jazda jak i wygoda jazdy.

Jak narazie jestem zadowolony :banan: To moje piąte Audi i z pewnością kolejne auto to tez będzie Audi... pewnie A7 lub Q7 :)

Teraz kilka fotek:

olqruZ9.jpg

dPiRepF.jpg

7J19Tcx.jpg

2MeIUNp.jpg

u3oWArr.jpg

ZQP1EF4.jpg

yPbbDVY.jpg

2h4qZUp.jpg

ejAqqvP.jpg

sfXuunp.jpg

aK9FcUu.jpg

RakvZem.jpg

Wzb0qAO.jpg

Edytowane przez Pawlo 2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka! różnica duża w porównaniu do B8, nie? :decayed:

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim zdjęciu felgi 18" wyglądają jak by miały 16" :D

Pięknie się prezentuje, pewnie z biegiem czasu na przód wpadną full Ledy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna dzięki za miłe słowo, staram sie zawsze wyszykać dość bogatej opcji a przede wszystkim żeby był pełen s-line i topowa navi. Szkoda, że nie ma klimy 4-strefowej ale cóż... nie można mieć wszystkiego.

jedrekx dokładnie... poprostu przepaść pomiędzy A4 B8 a A6 C7, komfort nieporównywalny, cisza, wygoda no i ilość miejsca nawet za mną przy wzroście 193cm jest wystarczająca dla przeciętnego czlowieka a w szczególnosci mojego syna który w A4 siedząc za mną miał ciasno tak samo jak i ja :)

Rems3006 Zastanawiam się nad tym ale jeszcze nie wiem jak wygląda sprawa dołożenia tych lamp. Niestety w UK znaleźć A6 C7 z full led graniczy z cudem. Nawet S6 nie ma ich w standarcie tylko z dopłatą. Szukając A6 znalazłem tylko jedna z takimi lampami a i tak były dokładane ponieważ sprzedający opisał to w aukcji. Niestety auto było o 5 tys funtów droższe od kwoty jaką ja miałem przeznaczoną na zakup A6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty furmanki , szkoda ze zdjęć nie widać.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, nawet bardzo, zresztą cieżko o brzydką C7 za wyjątkiem pełnych golasów. Klan A6 C7 na A4-Klubie rośnie :D . Night Vision to gadżet kompletnie nie przydatny ale zawsze mozna pobajerowac ;) . Co do felg to ta buda ma cos takiego w sobie ze optycznie pomniejsza felgi, wszystko ponizej 20 cali wydaje sie za male. Jakies zmiany w planach czy na razie cieszysz sie tym co jest ;) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś widzi zdjęcia czy tylko u mnie FF zgłupiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zdjecia sie normalnie pokazuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie o czym pisałem wyżej .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratiki ale zdjęć u mnie też nie widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano widziałem fotki, a teraz nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry panowie za brak zdjęć ale to wina fotosika bo jeszcze rano wszystko było ok! teraz nawet po poprawieniu zdjęcia nie chcą działać więc wstawiłem tymczasowo linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano też widziałem zdjęcia, załapałem się jeszcze ;)

Wrzuć lepiej zdjęcia przez imgur, z fotosikiem też miałem problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zdjęcia się otwierają na komórce normalnie. Gratulacje fury ! Fela 20 i ledy i będzie kozak :)

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny kolor :)

Jaki przebieg ma samochód ?

Szyby są fabrycznie przyciemnione czy to folia ?

Edytowane przez carrera369
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za miłe słowa ;)

Auto ma 91 tys mil na zegarku czyli jakies 145 tys km.

Autko było samochodem pokazowym w salonie przez kilka miesięcy ( mam na to potwierdzenie)

Zostało kupione dla firmy i śmigał nim jakiś menager po całym UK bo sprawdziłem w historii navigacji :wink:

Samochód jest mega zadbany, skóry jak nowe a dywaniki jakby były wczoraj kupione, pewnie dlatego, że tym autem zapewne jeździła ciągle tylko jedna osoba.

Samochód serwisowany w AUDI, olej w skrzyni wymieniony 2 razy i ja po kupnie tez odrazu oddałem auto na serwis i zmieniłem olej w skrzyni bo właśnie wypadała kolejna wymiana, wszystkie tarcze, klocki i opony zmienione kilka tys km temu wiec narazie szkoda mi zakładać inne felgi.

Dlatego lubie kupic autko z większym przebiegiem ale po duzej firmie bo wiem, że tutaj w UK jak duża firma oddaje auto na serwis to sie nie szczypie tylko każe wymienić wszystko co musi byc wymienione nawet jesli bedzie trzeba zapłacic np 2 tys funtów i tak było właśnie z tym autem i moim poprzednim A4 B8

Szyby niestety nie tak jak w mojej starej A4 B8 nie sa oryginalne, były zwykłe białe ale w kilka dni po zakupie oddałem auto do przyciemnienia i chłopaki odwalili kawał dobrej roboty a autko wygląda o niebo lepiej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...