Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] czy te alusy są od s8?czy beda pasować do a4?


stefanbas

Rekomendowane odpowiedzi

witam! mam możliwość zakupienia takich 4 felg... jedna jest bez dekielka..stan wszystkich takich jak na zdjeciu. czy ktoś może mi doradzić czy są to orginalne od audi s8??z jakiego moga być roku??bo kolega twierdzi że z 2002roku.. czy wogle felgi audi jakas firma podrabia?jak to jest z felami alu czy one są trwałe .. bo słyszałem że są felgi innych firm(mało znanych) które potrafią być trwalsze (hartowane)i lepsze od orginalnych i że są takie co są słabsze od ori i gną się na pierwszej lepszej dziurze.. czy felgi ori audi są hartowane?? jak myślicie.. beda pasować takie 18-ki do mojej czerwonej b5?bo w sumie to myśłem o innych wzorach i 17-kach... :gwizdanie:

aha fele mają być na lato :>

aluss8mw9.jpg

w240.png

http://img604.imageshack.us/content.php?page=blogpost&files=img152/8331/aluss8mw9.jpg"

aluss82bq3.jpg

w240.png

alus17cc0.jpg

w513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam fotek ale z tego co wiem to S8 A8 ma inne ET niż a4 widziałem et48 w A8 a A4 ma 35-45 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi od A8 podchodzą do A4 :tongue4: Co do ET to zawsze można kupić dystanse :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takim felunku wyjezdzaly S4 B5 i S6 C5 z fabryki [17-cali] ... i S8 [18-cali]

bardzo dobra mocna felga ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga mocna tylko mi ten wzór akurat nie podchodzi. Ja bym poszukał czegoś innego :tongue4: Ale jak Tobie się podoba to bierz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuciłem fotkę tego drugiego wzoru.. w sumie to takie mi sie widzą od początku (i żadnych innych nie widze) w mojej a4 na 17 calach i profilu 45 i było by bezpiecznie i komfortowo.. tyle ze za takie nówki muszę dac 1800zł a tamte 18-ki w bdb stanie już dziś mogę mieć za 1200zł

co wy na ten pięcioramienny wzór?? pewnie powiecie że to profanacje..ale cóż mi strasznie podchodzą..

a wiecie w ogóle z jakiego to modelu te 17-ki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te S8 fajny wzór...ale mi to sie one podobaja po małych modach :naughty::good:

Druga fela to kicha ..nie dość , że Czajna ..to jeszcze wzór "be em dablju " :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz ET.Mialem ladne kola od a8 z nowymi oponami.JEdank ET nie pozwalalo na zalozenie tych kol i sprzedalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz ET.Mialem ladne kola od a8 z nowymi oponami.JEdank ET nie pozwalalo na zalozenie tych kol i sprzedalem.

Tu jeszcze można by podziałać dystansami ..no chyba , że ET jest małe ..19 , 25 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale nie kazdy chce dystanse.Ja np nie chcialem i sprzedalem kola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobają te drugie, mimo że to wzór z BMW :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze.. i komuś sie podobaja... nie chodzi mi o auto wioska... ale o jakis inny charakter..

tak samo chce włozyć ringi FK i ludzie mi odradzaja bo to nie do audi...

ok, a wicei skad wzieły sie ringi w BMW??od ich orginalnych poprzednikow.. okragłe switełka.. i taka kontynuacja.. podkreslenie chcarkteru i rysów BMW..

ludzie a czy widzieliscie audice z lat 70-tych?? w tych latach audi mialo okragłe lampy!!niepede pisać o stanadardowych okroglakach w 80 -tkach(takich jak w pierwszych golafach) ale najpiekniejsze audice czyli stre audi 100 sedany albo cupe z żółtymi lampy... to jest klasyka... dlaczego ringi -podkreslenie okragłych kształtów- niemoże pasować do a4 b5??

chłopy popatrzymy nalmpy b6 i b7.. czy tam niewidać jakiś okrągłości??

sam sie zastanawiam czy audi tworzac modele b6 i b7 niezastanawiało się nad wstawieniem ringów... pewnie tak ale niechcieli iśc w ślady BMW-ale to tylko moje myśli

a co do felg to racja- jest to kopia alu z BMW seri 6 ale nadal mi sie podobaja, jedyne tylko co mnie odciąga od ich zakupu to

to że moga być słąbej jakości.. czy wiecie może gdzie się je produkuje??

jezeli chodzi o ich kształt to powiem ze wiele fel na a4 piecioramiennych jest podobnych.. no ale jak słaba jakość tych ale BMW to chyba poszukam ori Audi pięcioramiennych z dużym prześwitem..

a jesli ktośby miałby ochote na zakup tych alu 18 od s8 to prosze o kontakt bo jeszcze leżą u kolegi

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 19:51_________________________________________________aha ..Panowie powiedzcie o co chodzi z tym ET?? średnica tego osadu gdzie przychodzi felga??a co to są dystanse i czy beda bezpieczne??jaki jest koszt tego i gdzie to kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poszukaj ori od BMW. To najlepsze rozwiązanie jak Ci się te podobają :wink4: Co do ET to masz tutaj wszystko opisane:

http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html

Dystanse pozwalają założyć felgi o dużym ET, które normalnie bez nich nie podejdą. Kupisz na allegro. Cena 100-200PLN. Mam u siebie i jestem zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie 18 u siebie :) sa naprawde bardzo bardzo mocne a do tego bardzo ladne :) 1200pln to smieszna cena za ta felge!

1200 szt czy komplet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...