[B6 AWX] Problem z Cd

Kupiłem w piątek moją miłość a4 b6 z 2001roku 1,9 tdi 130Km i mam problem z radyjkiem concert http://img105.imageshack.us/my.php?image=concertcdgrunfv1.jpg a raczej z Cd nie czyta mi płyt wkładałem już nagrywane w nero z prędkością 12 i orginały i wyskakuje mi error.O co chodzi bo nie kumam.Macie jakieś sugestie???Proszę o pomoc.

miałem to samo w poprzednim aucie i przeczyszczeniu lasera wszystko było ok :wink4:

U mnie ten problem wystepuje tylko jesli plyta jest przerysowana lub brudna.Mysle ze u CIebie przyczyna jest laser.Wczysc a jak to nie pomoze to wymien a powinno byc wszystko ok.

Tyle ze z tego chyba dzwiek nie jest super jakosci.

I chyba tak zrobię jak będę miał czas.Oczywiście dam znać czy pomogło.[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 15:43_________________________________________________I jeszcze jedno pytanko związane z radiem.Mianowicie słabo mi ściąga stacje radiowe-szumy często przerywa itp. jak by słaby zasięg.

Transmiter to kieoskie rozwiązanie, są same kłopoty z tym

Juz wolałbym zainwestować w emulator zmieniarki mp3