Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

realne spalanie Audi A6 c6 2.4 Pb+ LPG guattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w zwiazku z dosc dlugim poszukiwaniem audi a4 b7 1.8t zastanawiam sie nad zakupem Audi a6c6 2.4 Pb + LPG w kombi i quattro -ile taki samochod moze spalic gazu przy jezdzie typowo miejskiej na bardzo krotkich odcinkach do 4-5 km? Moj Passat B6 1.6 MPI z LPG miesci sie spokojnie w 10 L...

Opublikowano

ile taki samochod moze spalic gazu przy jezdzie typowo miejskiej na bardzo krotkich odcinkach do 4-5 km?

w zimie to nic.

Zanim sie przelaczy to go zgasisz :decayed:

A tak na moje oko to 16-20l.

Edytowane przez sssV

Opublikowano
  • Autor

Teraźniejsze auto nawet szybko przechodzi na gaz...

Opublikowano

Skoro najbardziej Cię interesuje spalanie na odcinkach 4-5 km to po co Ci V6 Quattro?

Taki odcinek da się przejechać bez Q nawet w największą zimę, a już na pewno nie będzie kiedy wykorzystać V6.

Poza tym koszt jazdy na LPG jest tak niski, że czy spali 15 czy 20 to bez różnicy.

A już tym bardziej przy cenie zakupu C6, bo gdybyśmy rozważali zakup auta za 5 tysięcy, to jeszcze rozumiem, ale za 35 (?), to trochę nie bardzo.

Opublikowano

...a nie pytasz o koszt przeglądów, zawieszenia, oliwy do silnika, opon? Po przy takich przebiegach wydasz więcej na OC+AC niż na wachę/lpg

Opublikowano
  • Autor

Te odcinki to tylko przykładowe są... podejrzewam że koszt utrzymania i serwisu 1.8t jest śmieszny w stosunku do 2.4 - mam rację?

Opublikowano

Śmieszny jest 2.4 do 1.8t

Opublikowano

Śmieszny jest 2.4 do 1.8t

Kwestia gustu i słuchu :) .I wjedź na autostradę i leć cały czas 150 i zobaczymy,którym podróż jest mniej męcząca.A zawsze się ktoś znajdzie szybszy,sprytniejszy bo podejrzewam,że o to ci chodzi :wink: .C6 to wygodny duży wóz a jeśli w lpg to 2,4 jest właściwie jedyną rozsądną opcją.Spali to pewnie w mieście faktycznie pod 15 przy takiej krowie bez specjalnego butowania ale jeśli rozrząd się nie sypnie to grubszych innych wydatków w tym motorze nie ma :wink: .Tylko przy większości takich odcinków nie ma sensu V6 według mnie.1.6 A4 albo jeszcze mniejszy motor w innej budzie będzie akurat :wink:

Opublikowano
  • Autor

Decyzja zapadła na 1.8t kombi quattro s-line tylko ich praktycznie nie ma

Opublikowano

A C6 w 2,4 jest od groma za to :):wink::decayed: .Powodzenia w poszukiwaniach :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.