Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Problem z mocą silnika - tylko VAG-COM, ale gdzie ?


zioło

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

Wcześniej pisałem,że mam problem z mocą silnika swojej audicy.Przy prędkości 100-120 co jakiś czas traci moc i wciskam gaz do końca a ona nic.

poradziliście mi aby podłączyć ją do VAG-COM.

Jestem z Nowogrodu Bobrz. Prosiłbym o namiary na kogoś,kto by mógł mi zrobić ten test. Może być Zielona Góra,a nawet dalej. Najlepiej jak dałoby rade jeszcze w tym tygodniu. Moje namiary: 663-126-060

Będę bardzo wdzięczny,bo na prawdę męczy mnie taka jazda. :wallbash: :wallbash:

DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to,że miałem być w niedzielę na spocie w Zielonej a gonią mnie na tydzień za miedzę. I to akurat jadę w niedzielę rano. Może namiary do kogoś prywatnie,kto ma w chacie. Zależy mi aby zobaczyć co jest jeszcze do niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na ogół to jest zawór n75 jak stoisz przed autem to on znajduje się po lewej stronie z przodu sinika pod turbiną wchodzą do niego trzy wężyki przez które idzie ciśnienie.Może też przydało by się wymienić te wężyki koszt nie jest wielki ale masz pewność że nie są nigdzie pęknięte ,a jeśli chodzi o zawór to najlepiej wziąść od jakiegoś znajomego kolegi i przełożyć i wtedy będziesz widział czy to on czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszytkim mam pytanko odczulem ostatnio w mojej audi 110km nastepujacą zmiane jadac normalnie powiecmy do 90km jest wszytko ok chce jej wcisnac i przyspieszyc no 100km odczuwam spadek mocy.Ostatnio na dniach podlaczylem Vag i pokazalo mi Błąd G-71 Czujnik cisnienia w przewodzie dolotowym (zwarcie do plusa bład sporadyczny).Niebardzo wiem o co chodzi prosze o jakas wskazowke co mam robic :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wykonania logow dynamicznych sie nie obejdzie... w kazdym tutaj zaprezentowanym przypadku.. w przeciwnym razie wymienicie pol auta a problem dalej bedzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM hm dokladnie nie wiem o co chodzi i prosilbym o jakies dokladniejsze wsazowki co mam robic.Teraz zabardzo nie mam czasu ale jeszcze planuje sprawdzic wszytkie przewody i odnalesc ten czujnik i zobaczyc jak on wyglada.prosze o jakies lepsze wskazowki z gory dziekuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...