Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sonda Lambda a spalanie gazu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,jestem świeżo po założonej instalacji lpg i założeniu dp.Pacjent bex po programie.

Litrażowałem pierwszy raz i wyszło mi 19l/100 gazu.....jakaś masakra :kox:

Czy winą będzie uszkodzona sonda lambda,

wywala 2 błędy,jeden był przed założeniem instalki 17525 coś o rezystencji a teraz są.

16524 sonda lambda brak zmian napięcia (strona 1 czujnik 2) obwód przerwany

17522 regulacja lambda strona 2 podgrzewanie za wysokie,zwarcie do innego wyjścia

Za każdą podpowiedz z góry dziękuje :hi:

Edytowane przez cube75

Opublikowano

A usuwałeś drugą sondę programowo? Na pewno nie. Więc trzeba ją z karata ?

Opublikowano

Drugą sondę najlepiej jak usuniesz programowo ale pierwsza sonda jest do sprawdzenia bo po mojemu jest za bogato.

Opublikowano
  • Autor

hmmm nic programowo nie usuwałem,ale która jest pierwsza a druga?

patrząc od przodu?

Którą się usuwa programowo bo już myślałem o zakupie nowej sondy boscha a pomyślałem 3 stówy a znowu będzie to samo :facepalm: 4 stówy najtaniej usunięcie sondy na śląsku

a patrzę w komorę silnika a tam 2 sondy :kox: i d*pa

Użyłem kątowego emulatora sondy lambda z płynną regulacją na drugiej sondzie od przodu.

Edytowane przez cube75

Opublikowano

Dobrze założyłeś ale emulator nie zawsze się sprawdza. Pierwsza to ta co jest przed katem i ona jest sterująca. Druga jest za katem i diagnozuje jego pracę.

Opublikowano
  • Autor

to co mam zrobić? tak logicznie myślą po kolei :facepalm:

Te błędy to są z której sondy? Przez te sondy będzie takie spalanie?

Edytowane przez cube75

Opublikowano

Mi jak założyli lpg to wyszło mi że pali 18 litrów gazu wróciłem do nich okazało się że źle coś ustawione mieli. Też miałem problem z sondami tyle że ja pierw wydałem 1000zł na dwie sondy co nic nie dało dopiero jak wyłączyli mi drugą to czek nie wraca i auto chodzi normalnie.

Opublikowano

Nie panikuj , zrób 500-1000 km i temat się ogarnie , Zadzwonię do znajomka ,może wyłączy w przystępnej cenie , a jak jeździsz tak jak przy strojeniu to nie dziw się że tyle pali .

Sondę masz uwalona drugą , ta która jest wkręcona w emulator.

Przed montażem mówiłeś że auto pali 15L PB , 15+ 20% = 18L LPG .

Zastanów się co jest ważniejsze deko więcej paliwa , czy głowica do remontu ?

Edytowane przez waskivw

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Edytowane przez cube75

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.