Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 monia12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tył na maxa zaś przód20% Tył na maxa z dwóch powodów. Raz że tak mi się podoba dwa przy mocnym tyle przód tak nie rzuca się w oczy ?Przeglady tam mam akurat znajomego.

Opublikowano

Fafniutkie pozdr

Opublikowano

Ogólnie to sam tył ciemny wygląda spoko ale tylko w kombi, zaś w sedanie co najmniej dziwnie dlatego chcę ogarnąć również przód ale bardziej chodzi mi po głowie, aby tak mocnej różnicy nie było. Przód myślę jak w twoim aucie zaś tył 60 lub 75%.

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, smulek napisał:

Fafniutkie pozdr

Dzięki

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, m-nokian napisał:

Ogólnie to sam tył ciemny wygląda spoko ale tylko w kombi, zaś w sedanie co najmniej dziwnie dlatego chcę ogarnąć również przód ale bardziej chodzi mi po głowie, aby tak mocnej różnicy nie było. Przód myślę jak w twoim aucie zaś tył 60 lub 75%.

Będzie ok Ja sciemnilam na maxa aby syn też dobrze podróżował jest mały i zawsze razilo go słońce teraz jest ok

Opublikowano
12 godzin temu, monia12 napisał:

Będzie ok Ja sciemnilam na maxa aby syn też dobrze podróżował jest mały i zawsze razilo go słońce teraz jest ok

...i tylko dlatego chcę przyciemnić z tą różnicą, że u mnie córka :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Doszedł kolejny modzik Stołki z b7 ciężko było znaleźć sedana z dzieloną kanapą ale po długich piszukiwaniach powiodło się.? Jeszcze czeka mnie zmiana kierownicy i gałki w s line.

20170527_141306.jpg

20170527_141255.jpg

20170527_141348.jpg

20170527_141520.jpg

20170525_215004.jpg

Opublikowano

Super ze Kobiecie tak zalezy na tym by samochod wybijal sie z tlumu.

Powoli do przodu i bedzie miodzio.

Co do naklejki to raczej wolalbym 1.6(chodz w ogole to nie moje klimaty)

Jak ktos juz napisal gluchy pozna ze to nie jest vka malo tego beda polewac ze zjedli 3 litry na sniadanie..

Co do szyb to jak trafi sie niebieski co zamiast na kierowce kuknie na auto od razu bierze trofeum w postaci dowodu lub karze to Ci odklejac.

Ogolnie plus duzy i oby tak dalej.

Opublikowano

Sterowanie już podłączone do lędźwi? :D

Fajnie wygląda :decayed:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, MariuszKK napisał:

Sterowanie już podłączone do lędźwi? :D

Fajnie wygląda :decayed:

Właśnie dowiedzialam się z forum że za sterowanie odpowiada czerwona kostka w fotelu . Mam elekteomontera w pracy także nie bawem ogarnie mi te ledzwie?

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, wesz82 napisał:

Super ze Kobiecie tak zalezy na tym by samochod wybijal sie z tlumu.

Powoli do przodu i bedzie miodzio.

Co do naklejki to raczej wolalbym 1.6(chodz w ogole to nie moje klimaty)

Jak ktos juz napisal gluchy pozna ze to nie jest vka malo tego beda polewac ze zjedli 3 litry na sniadanie..

Co do szyb to jak trafi sie niebieski co zamiast na kierowce kuknie na auto od razu bierze trofeum w postaci dowodu lub karze to Ci odklejac.

Ogolnie plus duzy i oby tak dalej.

Wiem że naklejka jest nad wyraz wygorowana ale z 1.6 to już przesadziles?Może zerwe ją i nakleje 2.0 tak jak faktycznie jest pod maską. Z tym zjedzeniem na śniadanie to nie tak łatwo. W brew pozorom 2.0 naprawdę dobrze się zbiera pod warunkiem że właściciel wie jak tym jeździć?z szybami smigam już drugi rok i kontroli bylo już kilka nawet przez panie policjantki ale dzięki temu że tył jest czarny jak smoła przód nie rzuca się tak w oczy ale tak jak mówisz kiedyś trafi się napaleniec to zerwe i przykleje na drugi dzień?Pozdro. Dzięki za komentarze?

Edytowane przez monia12

Opublikowano
3 minuty temu, monia12 napisał:

W brew pozorą

że co ????

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Kamyk napisał:

że co ????

Kłopoty z interpretacją tekstu ????

Edytowane przez monia12

Opublikowano
Kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem ????

Ja prdl :facepalm:
Do słownika poprawnej polszczyzny a nie za kierownicę......
Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Kamyk napisał:


Ja prdl :facepalm:
Do słownika poprawnej polszczyzny a nie za kierownicę......

No rejczel??

Opublikowano

Monia niech będzie ze 2 litrowy ssak jest szybki:wink:

Tylko zdejmij please ta 3,kumaty pozna po dźwięku zaś nie kumaty powie ze objechał 3 litrowa a uwierz mi ze jest przepaść miedzy tam a tym:decayed:

Co z przeglądem???

Sam myślałem ściemnić lekko przód ale nie wiem jak zareagują na przeglądzie..

Opublikowano
  • Autor

Zdejme zdejme?jak już kilka postów wcześniej napisałam. Jedni przyklejają laminaty z włókna i robią za pług śnieżny a ja sobie przykleiłam 3 ?co do przeglądu mam znajomego także jest ok z policją na razie też kłopotów brak.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Hejka. Dziś doszedł długo oczekiwany element który na zawsze poprawi wygląd w środku?

20170527_141306.jpg

20170802_110622.jpg

Opublikowano
  • Autor

Hejka. Dziś doszedł długo oczekiwany element który na zawsze poprawi wygląd w środku?

Opublikowano
  • Autor

20170804_170115.jpg

20170804_163805.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.