Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Geometria, wynik.


Minerseth

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest w 100% ok:

1. pochylenie koła LP poza normą. Zerkaj na oponę od wewnątrz czy bardziej nie zużywa się. Prawdopodobne powody wyniku poza normą: a) poddaje się któryś wahacz B) krzywa zwrotnica

2. zbieżność - mogli się bardziej postarać. Różnicy nie odczujesz, ale jest 1s poza normą. W sumie można olać.

Masz jakieś problemy z prowadzeniem auta?

Edytowane przez azure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem opony i były dwie felgi krzywe zrobili to, ustawiłem zbieżność i jadąc na autostradzie ścigalo mi auto na prawo nieprzyjemnie się prowadziło wiec postanowiłem zrobić geometrie i oto wynik .. ale jestem za granicą a auto w PL. Wiec dam znać jak będę czy ściąga, jeśli tak to wahacz? Czy inne podzespoły zawieszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz normy napisane, widzisz gdzie sie miesci a gdzie nie.

I albo powinni poprawic robote albo cos masz skrzywione i sie nie da ale to powinien powiedziec ktos kto to ustawial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszą to sprawdzić jeszcze raz?jak będzie mi ścigalo auto to ta geometrua nie miała wogole wpływu? ? Tak widzę normy ale nie potrafię ocenić czy było dobrze zrobione czy da się coś polepszyć i jak będzie ściągać dalej to znaczy ze coś w zawieszeniu spadło. Bo jak mam tak jeździć na autostradzie 300 km to nie jest komfortowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być w normie i niema sciagac

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie i testowalem autko ... bez zmian może delikatnie mniej ściąga. Czyli wracam z kwitkiem z geometri i maja to zrobić jeszcze rax czy to rzeczywiście może być zawieszenie? I lepiej jechać do mechanika ? Czy poprawić ta zbieżność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciaganie auta nie koniecznie moze byc od geometrii, przełuz koła na przedniej osi prawe na lewe i testuj, jesli problem zniknie lub sie zmieni kierunek sciagania - to trzeba by sie pochylic nad kołem - felga lub zdeformowanie opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...