Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AMX] Wymiana rozrządu 2.8 30V


przemo86

Rekomendowane odpowiedzi

w połowie października krzykneli mi ok 4000 PLN (robocizna plus części) ale bez pompy wody, termostatu, płynu chłodzącego, paska wieloklinowego itp. Zastrzegając że cała reszta plus ewentualnie dodatkowe części i robocizna mogą zdecydowanie zwiększyć koszta wymiany. Do tego 2 do 3 dni roboczych wymiana. Suma sumarum zrobiłem gdzie indziej i jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co sie pchać w ori części, ceny są kosmiczne. Lepiej zrobić na zamiennikach i wymieniać co 70 tys i będzie :good: Ja zapłaciłem za wszystkie części 1100 zł w inercars (wszystkie możliwe rolki, paski i napinacze) Robocizna 200 zł u mechanika który zna sie na rzeczy. Więc jak widać różnica w cenie dość spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 700 najwyższa półka to napewno nie była. Pewnie też nie doliczali paska wielorowkowego i rolki do niego. Idzie też tam taki napinacz gazowy, który kosztuje prawie 400. Mechanior doradził mi żeby wymienić to wszystko naraz żeby mieć spokój na dłuższy czas. A jak wiadomo rozbierania jest w a4 niemalo żeby dostać się do tych mechanizmów, więc lepiej wymienić te częsci przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienialem w Maju rozrzad i cena wygladala tak:

6 litrów oleju Mobil 1 5w30 ESP

Płyn do układu chłodzenia

Cały rozrząd + pompa wody

Filtr oleju

Filtr powietrza

Filtr kabinowy

Uszczelniacz wału korbowego

Za wszystko nieco ponad 1300 zł

I wymiana w dobrym warsztacie 320zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...