Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Basic Setting


Radex121

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chciałem dziś poobserwować ruchy sztangi bo dowiedziałem sie ze jest taka możliwość dzięki grupie 011 w Basic setting ale cos poszło nie tak ..

Uruchomiłem vaga odpaliłem auto wszedłem w Silnik potem basic setting następnie 011 klikałem GO zaczeła mrugać kontrolka świec i nagle silnik zaczął sie powoli dusić dławić i zgasł.... dlaczego tak ?

Wszystkie inne czynności takie jak logi w Measuring Block czy coś działają bez problemu.

Posiadam Kabel Vikena i VCDS - Litle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie czy rozgrzałeś go 90 stopni ? Jak auto nierozgrzane to lubi się tak dziać w trybie BS. jednym z wymogów BS jest rozgrzanie auta do 90 i wyłączenie wszystkich odbiorników w aucie. To samo może się dziać też w grupie 003 przy teście EGR kiedy auto jest nierozgrzane...


To, że mruga kontrolka świec żarowych i podnoszą się obroty to jest prawidłowe zachowanie w trybie BS. Jednak nie powinien się dusić a ładnie wkręcać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto było zimne to fakt może tu jest problem.

Tak wiem własnie ze auto powinno sie wkręcić na obroty i pracować ale po kliknięciu GO auto zaczeło powoli gasnąć troche sie tym przestraszyłem ale na szczęście nic sie nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...