Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

centralny zamek carprotect bx 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam potrzebuje pomocybw podlaczeniu audi a4 1996 kombi 1.8 avant jesli ma ktos czas prosze o pomoc email podam jesli ktos ma chwilke bo mecze sie z tym i za ciula nie wychodzi

Edytowane przez Mariusz Szczepaniak

Opublikowano

kolego napisz jaki masz konkretnie problem to może ktoś pomoże

Opublikowano
  • Autor

witam wiec tak potrzebował bym jakiejs instrukcji które kable z centralki podpiac do kostek w aucie i jakich kostek zeby zamykało i otwierało z pilota. Gdzies przeczytałem ze trzeba niby przeciac kabel w aucie od centralnego i połaczyc je z kablami od centralki co kupiłem ale nie wiem ile w tym prawdy a nie chciałbym czegos popalic. Znalazłem w kostce od auta które sa za domykanie szyb za kierunki i teraz reszta mi jeszcze została mniejwiecej orientuje sie jak to powinno byc podłaczone ale jak naciskam pilotem to słychac na centralce ale nie zamyka ani nie otwiera

Edytowane przez Mariusz Szczepaniak

Opublikowano

witam wiec tak potrzebował bym jakiejs instrukcji które kable z centralki podpiac do kostek w aucie i jakich kostek zeby zamykało i otwierało z pilota. Gdzies przeczytałem ze trzeba niby przeciac kabel w aucie od centralnego i połaczyc je z kablami od centralki co kupiłem ale nie wiem ile w tym prawdy a nie chciałbym czegos popalic. Znalazłem w kostce od auta które sa za domykanie szyb za kierunki i teraz reszta mi jeszcze została mniejwiecej orientuje sie jak to powinno byc podłaczone ale jak naciskam pilotem to słychac na centralce ale nie zamyka ani nie otwiera

Wystarczy trochę poszukać, temat ładnie opisany. Podłączałem u siebie BX20, schemat od sterownika masz, kable w aucie podłączasz tak jak jest to opisane w temacie

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/43965-all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-i-zdjecia/

Opublikowano
  • Autor

podlaczylem wlasnie przed tym postem ale dziekuje a da rade z tym sterownikiem dorobic domykanie szyb

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja u siebie nie podłączałem domykania szyb ale spróbuj wg opisu podłączyć

Opublikowano
  • Autor

nie no podlaczylem dziala wszystko dobrze tylko chodzi mi czy mozna gdzies sie podpiac kabelkiem zeby zrobic domykanie szyb bo w innych centralkach jest kabel specjalnie do domykania a tu nie ma a domykanie jest sterowane.masa

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Może ten sterownik nie obsługuje domykania szyb?

Opublikowano
  • Autor

siema jestes mam pytanko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.