Skocz do zawartości
IGNOROWANY

centralny zamek carprotect bx 20


Mariusz Szczepaniak

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuje pomocybw podlaczeniu audi a4 1996 kombi 1.8 avant jesli ma ktos czas prosze o pomoc email podam jesli ktos ma chwilke bo mecze sie z tym i za ciula nie wychodzi

Edytowane przez Mariusz Szczepaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wiec tak potrzebował bym jakiejs instrukcji które kable z centralki podpiac do kostek w aucie i jakich kostek zeby zamykało i otwierało z pilota. Gdzies przeczytałem ze trzeba niby przeciac kabel w aucie od centralnego i połaczyc je z kablami od centralki co kupiłem ale nie wiem ile w tym prawdy a nie chciałbym czegos popalic. Znalazłem w kostce od auta które sa za domykanie szyb za kierunki i teraz reszta mi jeszcze została mniejwiecej orientuje sie jak to powinno byc podłaczone ale jak naciskam pilotem to słychac na centralce ale nie zamyka ani nie otwiera

Edytowane przez Mariusz Szczepaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wiec tak potrzebował bym jakiejs instrukcji które kable z centralki podpiac do kostek w aucie i jakich kostek zeby zamykało i otwierało z pilota. Gdzies przeczytałem ze trzeba niby przeciac kabel w aucie od centralnego i połaczyc je z kablami od centralki co kupiłem ale nie wiem ile w tym prawdy a nie chciałbym czegos popalic. Znalazłem w kostce od auta które sa za domykanie szyb za kierunki i teraz reszta mi jeszcze została mniejwiecej orientuje sie jak to powinno byc podłaczone ale jak naciskam pilotem to słychac na centralce ale nie zamyka ani nie otwiera

Wystarczy trochę poszukać, temat ładnie opisany. Podłączałem u siebie BX20, schemat od sterownika masz, kable w aucie podłączasz tak jak jest to opisane w temacie

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/43965-all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-i-zdjecia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlaczylem wlasnie przed tym postem ale dziekuje a da rade z tym sterownikiem dorobic domykanie szyb

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no podlaczylem dziala wszystko dobrze tylko chodzi mi czy mozna gdzies sie podpiac kabelkiem zeby zrobic domykanie szyb bo w innych centralkach jest kabel specjalnie do domykania a tu nie ma a domykanie jest sterowane.masa

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...