Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT 2.0 TDI CAHA 170 KM Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba tylko grillem który można kupić za 2stówy :) a nie za 1000zł hehe

Opublikowano
  • Autor

Chyba tylko grillem który można kupić za 2stówy :) a nie za 1000zł hehe

Zderzak był uszkodzony. Wymiana grilla nic by nie dała. HeHE

A czym sie różni ten zderzak co masz ori od tego co kupiłaś ?

Ori był uszkodzony od dołu, stąd decyzja o wymianie

Opublikowano

Od razu trzeba było modzić i wrzucić s-line .

Opublikowano

ale czemu zwykły, a nie od razu S-line?

Opublikowano

Ja taki zderzak sprzedałem za 100zł za tyle to sline w stnie igłą z czarnym grillem spokojnie kupujesz.

Opublikowano

Chyba tylko grillem który można kupić za 2stówy :) a nie za 1000zł hehe

Pokaż mi gdzie można kupić czarny grill - cały bez uszkodzeń za 2 stówki

Opublikowano

Nie raz widzialem tylko do przedlifta

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Pół roku i już?

Opublikowano
  • Autor

Na dojazdy codzienne z racji przeprowadzki A4 nie spełnia juz swojej funkcji :( Albo allroad albo Q5

Edytowane przez Kasia A

Opublikowano

Ale pod jakim kątem nie spełnia funkcji?

B8 Allroad? Auto, które rożni się pd zwykłego B8 w Quattro detalami?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W związku z małym zainteresowaniem potencjalnych kupujących  A4 zostaje :) Dwie  usterki pojawiły się w nowym roku  :(

1.  Płyn do  spryskiwaczy przecieka do wnętrza.

2 Elektryczna klapa bagażnika otwiera się do połowy .

Pomóżcie !

Edytowane przez Kasia A

Opublikowano
Godzinę temu, Kasia A napisał:

W związku z małym zainteresowaniem potencjalnych kupujących  A4 zostaje :) Dwie  usterki pojawiły się w nowym roku  :(

1.  Płyn do  spryskiwaczy przecieka do wnętrza.

2 Elektryczna klapa bagażnika otwiera się do połowy .

Pomóżcie !

2. Podnieś klapę do góry, przytrzymaj przycisk do zamykania i powinna się zapamiętać pozycja. Następnym razem jak otworzysz pójdzie do tej pozycji którą ustawiłeś.

Opublikowano
11 godzin temu, Kasia A napisał:

W związku z małym zainteresowaniem potencjalnych kupujących  A4 zostaje :) Dwie  usterki pojawiły się w nowym roku  :(

1.  Płyn do  spryskiwaczy przecieka do wnętrza.

2 Elektryczna klapa bagażnika otwiera się do połowy .

Pomóżcie !

Gdzie przecieka ?

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, leewang napisał:

2. Podnieś klapę do góry, przytrzymaj przycisk do zamykania i powinna się zapamiętać pozycja. Następnym razem jak otworzysz pójdzie do tej pozycji którą ustawiłeś.

Dziękuje za podpowiedź :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

A4 sprzedane :) Dziękuje za pomocne komentarze na  forum. Pozdrawiam

Edytowane przez Kasia A

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.