Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odświeżenie czarnego lakieru.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli ktoś już miał taki post - proszę o przerzucenie mnie.

Chcę odnowić lakier i trochę zatuszować drobne rysy na drzwiach i zderzaku. Proszę o informacje czy poniższy zestaw będzie dobry:

1. Szampon... jeszcze nie wiem jaki..

2. Car Pro Eraser - w celu usunięcia smoły i innych pierdół;/

3. Valet Pro Yellow Clay - glinkowanie

4. Meguiars Ultimate Compound - usunięcie rysek

5. Powerboys - jakiś wosk ale jeszcze nie wiem jaki;)

Proszę o wskazówki;)

Opublikowano

1. Adbl shampoo

2. Eraser nie usuwa smoły!

3. Na początek ok

4. Na Audi? Szału nie będzie ale możesz spróbować ;)

5. Wpisałem Powerboys w google i wyskoczył mi tylko zespół Disco Polo ;)

Opublikowano

5. Powerboys - jakiś wosk ale jeszcze nie wiem jaki;)

Poorboy's World chyba powinno być :decayed:

Opublikowano
  • Autor

5. Powerboys - jakiś wosk ale jeszcze nie wiem jaki;)

Poorboy's World chyba powinno być :decayed:

W chwili obecnej kupiłam auto glym super resin i wosk z dodo... a co do smoły rozpuszczalnik lakowy super usuwa;) ale nie mam jeszcze glinki;/

Opublikowano

5. Powerboys - jakiś wosk ale jeszcze nie wiem jaki;)

Poorboy's World chyba powinno być :decayed:

:grin:

1. J/W

2. MAC124

3. J/W

4. J/W

5. Fusso99Coat + Prima Amigo

Edytowane przez Marcinx52

Opublikowano
  • Autor

1. Szampon z woskiem.

2. Glinka z K2

3. Auto Glym - ręcznie

4. Wosk z dodo do ciemnego lakieru

5. Wosk czarny z T-Cut.

13434688_1061829173899033_14581545173018

Opublikowano

Wosk czarny z T-Cut robi robote :) Ja myje dokładnie i nad T-Cutem z 2h i autko moje wygląda tak:
https://zapodaj.net/5cb032849647c.jpg.html

Edytowane przez reganajax

Opublikowano

To ja jednak zostanę przy swoim zestawie ;)

oiOh6TM.jpg

Opublikowano

:huh: ... T-cut .... -_-

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie najlepszy wosk.. tani a potrafi pięknie wyeksponować czarny lakier:)

Wosk czarny z T-Cut robi robote :) Ja myje dokładnie i nad T-Cutem z 2h i autko moje wygląda tak:

https://zapodaj.net/5cb032849647c.jpg.html

?

To ja jednak zostanę przy swoim zestawie ;)

oiOh6TM.jpg

Opublikowano

Właśnie idę wyczyścić trochę autko :D

Opublikowano
  • Autor

Właśnie idę wyczyścić trochę autko :D

Do weekendu się zakurzy ale jak już jesteś zdecydowany to chromy porządnie wyczyść

Opublikowano

Chromy mnie najbardziej denerwują;/ mam paste do chromu ale nie mam sposobu jak ładnie je wypolerować;/

Opublikowano

Jeśli ktoś już miał taki post - proszę o przerzucenie mnie.

Chcę odnowić lakier i trochę zatuszować drobne rysy na drzwiach i zderzaku. Proszę o informacje czy poniższy zestaw będzie dobry:

1. Szampon... jeszcze nie wiem jaki..

2. Car Pro Eraser - w celu usunięcia smoły i innych pierdół;/

3. Valet Pro Yellow Clay - glinkowanie

4. Meguiars Ultimate Compound - usunięcie rysek

5. Powerboys - jakiś wosk ale jeszcze nie wiem jaki;)

Proszę o wskazówki;)

Dobrze by było wrzucić na koniec quick detailer , podstawowy ADBL QD1 .

Jeśli chodzi o wosk to polecam

Poorboy's World Natty's Paste Wax Black
Opublikowano
  • Autor

Chromy mnie najbardziej denerwują;/ mam paste do chromu ale nie mam sposobu jak ładnie je wypolerować;/

Ja chromów nie mam ale mam plastikowe elementy i gumowe które po jakimś czasie robią się szare... próbowałam juz sonaxem przyciemnić ale dziadostwo... trochę czernidłem do opon pomaga :)

Jeśli ktoś już miał taki post - proszę o przerzucenie mnie.

Chcę odnowić lakier i trochę zatuszować drobne rysy na drzwiach i zderzaku. Proszę o informacje czy poniższy zestaw będzie dobry:

1. Szampon... jeszcze nie wiem jaki..

2. Car Pro Eraser - w celu usunięcia smoły i innych pierdół;/

3. Valet Pro Yellow Clay - glinkowanie

4. Meguiars Ultimate Compound - usunięcie rysek

5. Powerboys - jakiś wosk ale jeszcze nie wiem jaki;)

Proszę o wskazówki;)

Dobrze by było wrzucić na koniec quick detailer , podstawowy ADBL QD1 .

Jeśli chodzi o wosk to polecam Poorboy's World Natty's Paste Wax Black

Właśnie czytałam dobre opinie o poorboy..

Mam pytanie czy ten ADBL mam położyć na wosk np na mój t-cut albo poorboy??

Opublikowano

ADBL wrzucasz sobie na wosk który juz wcześniej nałożysz , jest to wosk syntentyczny poprawiający trwałośćwosku który wcześniej nałożysz oraz głębie koloru . Produkty t-cut moim zdaniem są raczej kiepskiej jakości , dobry wosk przy odpowiedniej aplikacji i pielegnacji pozostaje na samochodzie 2-3 miesiące natomiast t-cut schodzi po 2 ,3 myciach wnioskująć kupiłbym jakiś wosk firmy soft99 , lub poorboya i dopiero potem adbl. pozdrawiam

Opublikowano

do plastików i gum zew polecam ValetPRO Trim Glitz lub ValetPRO Black to the future

Edytowane przez Marcinx52

Opublikowano
  • Autor

ADBL wrzucasz sobie na wosk który juz wcześniej nałożysz , jest to wosk syntentyczny poprawiający trwałośćwosku który wcześniej nałożysz oraz głębie koloru . Produkty t-cut moim zdaniem są raczej kiepskiej jakości , dobry wosk przy odpowiedniej aplikacji i pielegnacji pozostaje na samochodzie 2-3 miesiące natomiast t-cut schodzi po 2 ,3 myciach wnioskująć kupiłbym jakiś wosk firmy soft99 , lub poorboya i dopiero potem adbl. pozdrawiam

Inne woski mają to od tego, że są koloru białego i przy drobnych odpryskach lakieru wszystko jeszcze bardziej widać... t-cut jest koloru czarnego i fajnie maskuje drobne niedoskonałości.. To fakt ze schodzi szybko:( Musze potestować te inne...

do plastików i gum zew polecam ValetPRO Trim Glitz lub ValetPRO Black to the future

...ale długo się utrzymuje ciemny kolor? bo miałam z sonaxa to po godzinie było już szare nie czarne:(

do plastików i gum zew polecam ValetPRO Trim Glitz lub ValetPRO Black to the future

...ale długo się utrzymuje ciemny kolor? bo miałam z sonaxa to po godzinie było już szare nie czarne:(

Opublikowano

Ja osobiscie uzywam wosku firmy soft 99 jest on koloru bialego , jest woskiem twardym i świetnie maskuje niedoskonałości.

Opublikowano

Też mam wosk Soft 99. Jest rewelacyjny.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.