Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat b5, nie odryglowuje drzwi kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, problem tyczy się paska b5 1997r. Problem polega na tym że w drzwiach kierowcy zamek nie rozryglowuje się automatycznie(po kliknieciu pilotem otwórz, lub przekręcając delikatnie kluczykiem we wkładce). Rozryglowuje(otwiera) w momenie obrócenia kluczyka we wkładce o 90* - czuć opór i zamek jakbyśmy otowrzyli mechanicznie. Jeśli chodzi o zamykanie tych drzwi - rygluje je bez problemu po kliknięciu pilotem lub delikatym przekręceniu kluczyka we wkladce. Jest tak okolo 6msc. Zmieniłem zamek na używany, nadal te same objawy(podejrzewałem że używany zamek też był uszkodzony). Dziś założyłem nowy zamiennik i niestety nadal to samo - czyli winę zamka możemy wykluczyć. Instalacja w drzwiach wyglądała na dobrą, nie mierzyłem multimetrem. Jakieś pomysły co do rozwiązania problemu? Może spróbować wymienić silniczek szyby - do niego dochodzą przewody z centralnego zamka, moduł komfortu?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Miałem taki problem w tylnych drzwiach.
Okazał się problem w instalacji - złamany przewód w osłonie przy drzwiach.

Opublikowano
  • Autor

Winny był silnik podnoszenia szyby w drzwiach kierowcy

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam Panowie mam problem z tylnymi lewymi drzwiami w passacie 2004r. (wszystkie się otwierają prócz tych jednych )vag pokazał błąd:

930 siłownik zamka centralnego lewy tył-f222 nieprawidłowy sygnał

druga sprawa to od czasu do czasu zapalają mi się kontrolki od abs i esp błędy:

532 napięcie zasilania sygnał za mały

778 czujnik kąta skrętu-g85 uszkodzenie błąd sporadyczny

pomoże ktoś?dodam tylko,że szukałem na forum passata ale tam jest to chaotycznie opisane i nie bardzo rozumiem o co chodzi.

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, albi281 napisał:

Witam Panowie mam problem z tylnymi lewymi drzwiami w passacie 2004r. (wszystkie się otwierają prócz tych jednych )vag pokazał błąd:

930 siłownik zamka centralnego lewy tył-f222 nieprawidłowy sygnał

druga sprawa to od czasu do czasu zapalają mi się kontrolki od abs i esp błędy:

532 napięcie zasilania sygnał za mały

778 czujnik kąta skrętu-g85 uszkodzenie błąd sporadyczny

pomoże ktoś?dodam tylko,że szukałem na forum passata ale tam jest to chaotycznie opisane i nie bardzo rozumiem o co chodzi.

778 - prawdopodobnie uszkodzona taśma kierownicy.

Jeśli chodzi o tylne drzwi to sprawdź zamek w drzwiach, ewentualnie podmień na inny sprawny i zobacz czy działa.

Opublikowano
4 minuty temu, prezesik18 napisał:

778 - prawdopodobnie uszkodzona taśma kierownicy.

Jeśli chodzi o tylne drzwi to sprawdź zamek w drzwiach, ewentualnie podmień na inny sprawny i zobacz czy działa.

kolego problem w tym ,że te drzwi się w ogóle nie otwierają,co za tym idzie nie wiem jak się dostać do środka.

Opublikowano
  • Autor

próbowałeś przy otwieraniu auta uderzyć pięścią w drzwi w okolicy zamka? Spróbuj się z tym tak pomęczyć. Ewentualnie rwać boczek od środka i się męczyć.

" Pociagnij klamkę od zewnątrz i trzymając ją sporóbuj małym wkrętakiem przesunąć sterowanie linki, które jest widoczne (taki mały czarny bolczyk który siedzi wciśnięty w małe rowki) poluzowanie maksymalne spowoduje że bedziesz mógł drzwi otworzyć od środka. Jak juz otworzysz to trzeba wyregulować na nowo tylko bez założonego boczka i z wyjętą wkładką kluczyka.
zrobiłem Ci fotkę poglądową
klamkaaat5.jpg
jeszcze inna metoda:
Otwórz szybe i złap za klamkę wewnętrzną(tak jakbyś chciał otworzyć od środka). Trzymając klamkę (od wewnątrz) uderzyć pięscią ze 2, 3 razy pod klamką zewnętrzna. Puścić klamke wewnątrz i spróbować otworzyć. Jak nie pomoże to powtórzyć. "

Edytowane przez prezesik18

Opublikowano

pierwszy sposób próbowałem ,resztę sprawdzę jutro.

Opublikowano

niestety uciekła mi linka więc bez zdejmowania boczków na zamkniętych drzwiach się nie obejdzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.