Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co myślicie o DVD w A4?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Co myślicie na temat zainstalowania sobie w A4 jakiegoś odtwarzaczacza DVD z wyświetlaczem.

Jeszcze nie mam samochodu, ale planuję co w nim zainstalować jak już kupię.

Wpisujcie tutaj swoje spostrzeżenia, opinie, uwagi.

Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popróbuj z oryginalną nawigacją Audi. Dopniesz do niej odtwarzacz i będziesz miał DVD w samochodzie. Bez kombinacji, dodatkowych wyświetlaczy i innej rzeźby.

Ale w B5 musiałbym przerabiać deskę żeby wstawić tam panel od nawigacji:( A tak to tylko zamiast radia taki odtwrzaczyk z wysuwanym ekranikiem. Np. SONY XAV A1 - widziałem go w jednym samochodzie i spodobał mi się taki bajerek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem JVC gdzie na czołowym panelu miał pięknie wyświetlający ekranik (kolory, ostrość - bomba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem niedawno E-klase z 17" plaskim monitorem zwisajacym z podsufitki - monitor podczas jazdy byl jak gdyby nigdy nic przymocowany do podsufitki, a gdy byl potrzebny, wystarczylo go odpiac i wrzucic jakis ciekawy film. ogladac mozna bylo tylko z tylnych siedzen ale pomysl calkiem ciekawy, nie wymagajacy strasznie duzo rezania i nie wygladal tez powalajaco. problemem sa tylko zlodzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem Navi RNS-E i do tego odtwarzacz DVD Sony RX-1 w schowku + 2x monitor FVM 65 - 6,5" za zagłówkami. Całość spisuje się świetnie i kosztuje "znów nie tak wiele" :biggrin: Zresztą ponióśł bym każdy wydatek aby unknąć pytań mojego syna : "Daleko jeszcze?" i po minucie - "Kiedy będziemy?" i tak w kółko :evil: Dodatkowo mam nawigacje i po zdjęciu zabezpieczeń dodatkowy monitor pod DVD na przodzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w B5 musiałbym przerabiać deskę żeby wstawić tam panel od nawigacji:( A tak to tylko zamiast radia taki odtwrzaczyk z wysuwanym ekranikiem. Np. SONY XAV A1 - widziałem go w jednym samochodzie i spodobał mi się taki bajerek :lol:

DSCN9841.jpg

Tak to bedzie wyglądac i przeróbka trwa około 36h pod warunkiem ze robi to ktos kto sie na tym zna

DSCN9825.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie do d*py to wyglada...jakies miekkie materialy pod klimatronikiem fuj ...nie lepiej na allegro poszukac ? Goscie oferuja uslugi za 1500-2000zl wstawiaja taki sprzecik i robia to bardziej profesjonalnie kosztem zapalniczki gdzie wstawiaja klimatronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiegoś odtwarzaczacza DVD

Popróbuj z oryginalną nawigacją Audi. Dopniesz do niej odtwarzacz i będziesz miał DVD w samochodzie. Bez kombinacji, dodatkowych wyświetlaczy i innej rzeźby.

, + 500 zł przejściówka + dvd + przeróbka deski... Wiec sumka szybko wzrasta..

Ja już mam monitor, puche i dvd, ale nie mam czasu sie zająć montażem ;/ Uważam, że dvd jest to fajna sprawa, ale dzwięk i tak jest istotniejszy ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...