Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie nóg pasażera z przodu


Dawcio1211

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Od niedawna mam Audi A4 B6 dziś zorientowałem się że mam pakiet podświetlenia nóg tylko że jest problem z podświetleniem nóg pasażera z przodu ;(

Nie ma tam wcale zamontowane lampki,specjalnie rozebralem schowek aby sprawdzić czy wgl jest przewód od zasilania lampki i nic nie znalazłem,pozostałe lampki są na swoich miejscach, i tu moje pytanie, mam już lampkę tylko jak ją teraz podłączyć żeby po otwarciu drzwi się zapaliła?

Myślałem że najłatwiej będzie podłączyć pod lampkę podsufitki, tylko gdzie znajdę jakąś kostkę w która mogę się wpiąć?

Proszę o odp

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jutro będę szukał i spróbuję to jakoś podłączyć

Dzięki

Edytowane przez Dawcio1211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podstopnice ale plastik przy lewej nodze - maskujacy prog

Pociagasz do gory przy fotelu, maly plastik miedzy drzwiami a deska a reszta sama wyjdzie w praniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod lampke to kibel bo swieci inaczej niz drzwi,ja podlaczylem pod modul komfortu pod przewod od wlasnie lampek drzwi i jest jak oryginal,pamietaj ze jak bedziesz podlaczal pod lampke to wez pod uwage ze jest sterowana minusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lisekexeter a możesz dokładniej opisać pod jaki kabel przy module trzeba się wpiąć? Też wolałbym podłączyć to pod lampki od drzwi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde spodziewalem sie tego pytania heheh,gdybym pamietal kolor to bym napisal,niestety nie pamietam a niechce mi sie tapicerki podnosic,wiem ze jest z rogu kostki,caly zolty albo z paskiem,ja doszedlem do niego sam z miernikiem w reku w 5 minut bo na szybko bylo potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest ten moduł komfortu,rozebralem osłonę progu znalazłem kostki i taką skrzynkę umieszczoną na podłodze?

I Czy może mi ktoś powiedzieć czy ten czerwony kabel jest tam standardowo? Jest z takim dużym bezpiecznikiem.

https://zapodaj.net/3c16e7a3160bb.jpg.htmlhttps://zapodaj.net/2f526e3002d46.jpg.html

Edytowane przez Dawcio1211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię właśnie podświetlenie nóg (przód)
W pomarańczowej kostce kabel brązowo-biały to (-) podpowie ktoś jakiego koloru jest + bo są 2 : czerwono-zielony i czerwono-żółty?

Edytowane przez Marcinx52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...