Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Eibach B12 Pro Kit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Mam zgryza czy zestaw zawieszenia (jak w tytule) spasuje do Avanta Quattro 2.8 97r.?

Producent podaje że pasuje od 03.98r a mój co prawda 1 rej ma 17.03.1998r ale produkcja pewnie 97r.

Zakładał może ktoś takie u siebie i może coś na ten temat powiedzieć?

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi :)

Opublikowano

W przypadku B5 Eibach rozróżnia swoje zestawy B12 (są 3 różne) pod kątem rocznika, ale też nr VIN. Możesz mi podać swój VIN (tu bądź na PW), to spróbuję Ci to sprawdzić.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W przypadku B5 Eibach rozróżnia swoje zestawy B12 (są 3 różne) pod kątem rocznika, ale też nr VIN. Możesz mi podać swój VIN (tu bądź na PW), to spróbuję Ci to sprawdzić.

WAUZZZ8DZWA063941

A więc żeby temat nie wisiał, Eibach B12 Pro Kit pasuje do aut wyprodukowanych w 97r. (rok modelowy 98)

Tak wygląda zestaw po otwarciu paczki:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/4abace2f7b2b3e75

http://www.fotosik.pl/zdjecie/182833bdd8488f44

A tak po założeniu na moim egzemplarzu:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/d6c223a90a14ee57

Opublikowano

i jak wrażenia z jazdy ??

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

i jak wrażenia z jazdy ??

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Pozytywne :) Nie za twarde, nie za miękkie, fajnie dołki wybiera, tam gdzie wcześniej bałem się 150 jechać, teraz bez strachu 200 :)

Na tor raczej się nie nadaje, ale do dynamicznej jazdy po naszych dziurawych drogach mogę polecić z czystym sumieniem :)

Opublikowano

mam gwinta i już mam dość betonu chce trochę komfortu i lekkie obniżenie ale nie żadne chiniole

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mam gwinta i już mam dość betonu chce trochę komfortu i lekkie obniżenie ale nie żadne chiniole

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Dość sporo też nad gwintem myślałem, felgach 19' itp :)

Ale z racji że auto ma mi służyć do jazdy nie tylko po autostradzie wybór padł właśnie na ten zestaw, dodatkowo jedzie felga 17' i oponki 225/45, założę to napiszę jak bardzo komfort spadł ;)

http://www.fotosik.pl/zdjecie/790f3ff8822d33fc

Na 17" 225/45 komfort nie spadł a jak już to w minimalnym stopniu :)

Opublikowano

Na tych 15" nie wygląda jak na B12 IMO :D

Pokaż fotke na 17stkach

Opublikowano
  • Autor

Na tych 15" nie wygląda jak na B12 IMO :D

Pokaż fotke na 17stkach

Link wyżej jest fotka na 17;-)

Opublikowano

ahh wybacz nie zauważyłem, no tutaj już jest jak należy :D

dobry wybór, też zastanawiam się czy wybrać gwint czy zwykłe no i to zdjęcie mnie przekonuje ;)

Opublikowano
  • Autor

ahh wybacz nie zauważyłem, no tutaj już jest jak należy :D

dobry wybór, też zastanawiam się czy wybrać gwint czy zwykłe no i to zdjęcie mnie przekonuje ;)

Jeśli sugerujesz się zdjęciem przy wyborze zawieszenia to masz tu jeszcze widok bardziej z tyłu ;)

Felga 17x8 et35, opona 225/45

http://www.fotosik.pl/zdjecie/02e53851fd0577d7

Opublikowano

Wg. mnie jest posadzona bardzo ładnie i wystarczająco żeby dało się normalnie użytkować ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.