Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam
 
w koncu,po 2 msc,udalo sie doprowadzic auto do porzadku,wymiana wszystkich pomp,wtryskow i paru innych rzeczy + czyszczenie ukladu paliwowego.....oczywiscie opilki z uwalonej pompy wysokiego cisnienie...ale juz pacjent wyleczony ;D
 
tak auto przyjechalo do Pana,wypsiu przytargal :hi:
 
tu juz wyleczony,zaraz jedzie na zmiane fel OEMS115 20' 10J ET42
 
gumy uniroyal rainsport 3 255/35/20..wiem powinien byc profil 30,ale wybralem te

 

z wyposazenia

Audi Exclusive czarno czerwony srodek
Audi Drive Select
MMI 3G
High Beam Assist
Szyberdach
S-line zawnatrzny
a tak to bida
 

 

Opublikowano

dawaj foty wnętrza widze ze ciekawa kolorystyka

Opublikowano
  • Autor

auto wczoraj odebrane od mechanika,srodek zapuszczony,wiec ni ma co sie chwalic za bardzo :wink:

7cudq2ok.jpg

Opublikowano

Fajny kolor auta..:) Alu pasują idealnie, gratki :)

Opublikowano

E takie tam

ładny na zewnątrz ,środek kwestia gustu :wink:

Opublikowano

środek kwestia gustu :wink:

Dobrze powiedziane

Ale gratulacje, następna piąteczka w klubie !

Opublikowano

podoba mi się :good:

Opublikowano

:kox::kox:

Jeszcze sofcik i będzie malina.

Mechanika już jest. teraz wizualka :grin::grin:

Opublikowano

Tez chodzi mi po glowie taki zestaw z manualem:-) gratulacje

Opublikowano

Furka fajna ale przy tych felgach i naciągu z przodu straszna koza


i znaczek s5 ? poważnie czy tylko tymczasowo?

Opublikowano
  • Autor

z takim grillem wyjechala z fabryki,tak wlasciciel sobie skonfigurowal auto w opcji Audi Exclusive

bedzie sofcik,hybryda,IC,wydech

sprezyny -40mm juz sa,takze bedzie w sam raz

Opublikowano

z takim grillem wyjechala z fabryki,tak wlasciciel sobie skonfigurowal auto w opcji Audi Exclusive

no to nie wiedziałem że można takie rzeczy robić...

Opublikowano

A ekspedientki pewnie na czarno albo na umowach śmieciowych... :decayed:

Edytowane przez alvaro

Opublikowano

Jak projekt zakończysz to będzie trzeba ją pokazać właścicielowi, pewnie odda Ci nową Q7 za nią. Słyszałem że w Q 7 też nawymyslał ...;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pumex a mówiłeś że zwei und halb ist am bestens... :decayed: Sprężyna już wpadła na to złotko?? Dawaj foto no chyba że robisz car party crossing w poszukiwaniu 4-18... :decayed:

Edytowane przez alvaro

Opublikowano
  • Autor

sprezyny moze w tym tyg wpadna,a dwaipoltedei jest najlepsze :P

Opublikowano

Ilość zdjęć powala :- ))) mimo wszystko zazdraszczam.

Opublikowano

A ekspedientki pewnie na czarno albo na umowach śmieciowych... :decayed:

qrfa genialne :polew:

Opublikowano
  • Autor

taa,na umowach,co wy myslita,ze to stolyca? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.