Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też uważam,że ori ma coś w sobie , ten jest zbyt duży?

Opublikowano
  • Autor

Do coupe na pewno byłby za duzy,niepotrzebnie wydluzylby klape,w sb tył jest jakiś taki niedorobiony,klapa malutka,zawsze mnie to razilo...ale spory jest,trzeba przyznać ?

Opublikowano

Na żywo dużo lepiej to wygląda. Widziałem jedna a5ke porobiona na wzór tej co wrzuciłes fotkę na rotorach czarna. Jak dla mnie coś innego, fajnie do tego resztę zrobić i będzie ładnie się prezentować :)

Opublikowano
  • Autor

 

Spojler jest tylko elementem układanki,będzie agresywny dyfuzor,raczej wpadnie carbonimportsm,rieger jednak trochę za „grzeczny”

Opublikowano
  • Autor

19E1984B-49F9-496E-A0E3-5A51D2A2D3BB.jpeg

Opublikowano

sq5 ??

Opublikowano
  • Autor

Niee,356 przod i 330 tył 

Opublikowano
Godzinę temu, Tomeks napisał:

19E1984B-49F9-496E-A0E3-5A51D2A2D3BB.jpeg

Ładny kolorek :D Ciekawe jak siądzie ;D 

U mnie jak znajdę felgi też wjedzie coś innego kolorystycznie :D 

3949fa40ce058829ad491bf8da774816.jpg

Opublikowano
  • Autor

Widziałem widziałem,fajniutkie?

na a5 klub gościu ma do sprzedania nojki 18 które wstawiałeś gdzieś ze pasują pod 356 zaciski 

Opublikowano

fajnie działasz :good: do BT tym śmigasz?

Opublikowano
  • Autor

Do BT w jedna pociąg,w druga samolot 

Opublikowano

patrz prywaciarza! samolotami się będzie bujać po Polsce :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Najtaniej,wiec masz racje,prywaciarz cienko stoi w tym kraju i musi kombinować?

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

Powiem Ci że zacząłem się zastanawiać nad tymi oems-ami do siebie :D ciekaw jestem jak tam sie mają ramiona tych felg, są raczej na równo czy zaokrąglone ? Chodzi mi o to czy zacisk się zmieści :D

Tylko ja bym kupował 19 cali i nie takie szeroki , muszę do dawmac napisać jakie mają szerokości oprócz 9.5 które widziałem :D

Odnośnie tych 18 co mówiłeś że na forum a5 sprzedają to już po fakcie, szukałem kilka tygodni jakiś w dobrym stanie używek ale każda coś miał nie tak, tzn albo rant zajechany albo coś więc kupiłem nowe i jakoś w przyszłym tygodniu powinny do mnie dotrzeć.

Opublikowano
  • Autor

Przy ET42 nie wchodziły na ori zaciski 320/300

Opublikowano
9 minut temu, Tomeks napisał:

Przy ET42 nie wchodziły na ori zaciski 320/300

Uuu to grubo... Ale na dystans jest miejsce  ? Hmm to na ten zacisk od a6 nie ma nawet co marzyć ?

Opublikowano
  • Autor

Dystanse 15 rozwiązały problem 

 

Opublikowano

ale et jest zupełnie inne w A5 i w A4, więc tu nie co porównywać... w A5 pod tym względem jest znacznie lepiej.

Opublikowano
  • Autor

Zaciski niemalże wielkości zgrzewki piwa ?

7E43BE7A-274A-473B-B9DF-26ACEFFCDCE2.jpeg

15E33281-F805-46E5-B7F7-5FB13AA83394.jpeg

3A978D82-3B72-4420-9444-ECE6F8189637.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.