Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Manetka wycieraczek, tempomatu


Dorian Ginalski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to mój pierwszy post, jestem nowy :)z góry mówię, że szukałem odpowiedzi na moje pytanie na forum lecz nie znalazłem - jeśli jest taki post proszę usunąć mój temat i podesłać link :)

Pytanie to czy manetka tempomatu i manetka wycieraczek spasuje od a4 b6 sedan do a4 b6 avant? Problem w tym, że zamontowałem takowe manetki w swoim Avancie lecz znajomy nie mógł zakodować ani tempomatu ani obsługi FIS (chociaż pojawiła się malutka liczba "2" na wyświetlaczu lecz nie dało się nic przełączyć manetką. Czasami na wyświetlaczu zamiast dystansu jaki mogę jeszcze przejechać wyświetli się np 6:00h i zacznie migać, lub 3:00 h ... ).

Ponad to stoję przed zakupem http://allegro.pl/vag-can-pro-k-line-1992-2015r-aktualizacje-i6275035665.html

Ze względu, że mieszkam i pracuje w Niemczech a koszt zakodowania tempomatu to 180 Euro - stwierdziłem że lepiej kupić program i samemu zakodować mimo, że wychodzi drożej. Programik często mi był potrzebny więc w ciągu kilku dni go zakupię ale ... Czy warto? Czy ten program zda egzamin? Wydaje mi się, że to oryginał więc chyba nie powinno być z tym problemu? Dziękuje i pozdrawiam :)

PS

Manetka od sedana nie posiada obsługi tylnej wycieraczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...