Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy zespolone do A4 przed liftem


domaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie zapytanie. Czy jest mozliwosć zamontowania do A4 b5 z 95 roku, lamp zespolonych bez kombinowania i żadnych przeróbek? Nie chodzi już nawet o jakieś xenony tylko zwykła soczewka. Może ktoś z was ma takowe lampy to bym zakupił z chęcią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby zamontować lampy zespolone musisz wyciąć kawałek blaszki i polutować parę kabli prosta robota sam niedawno u siebie zakładałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy są takie lampy z soczewką tylko że dzielone z kierunkiem i pasują do tego kostki bez przerabiania?

A zapytam jeszcze. Czy jsk jest lampa z soczewką to znaczy że soczewka to krótkie swiatła a drugie te zwykle to długie?. Dobrze sobie to tłumacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soczewka to mijania, czyli świeci cały czas, długie normalnie z odbłyśnika

są lampu wzór s4 lub ori s4, choć osobiście uważam że to taka przejściówka, świecą lepiej niż przedlift ale wyglądają podobnie

jedyna słuszna decyzja to polifty, szukaj auta z wysp, często sprzedający nie wiedzą że taka lampa niczym się nie różni od EU i sprzedają po taniości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest mały problem. Mam AFN 98'

Lampa nie pasuje, oprócz cięcia błotnika trzeba jeszcze opuścić zderzak z tego co zauważyłem. Nie pasują nawet otwory...

Mam prośbę,czy ktoś przerabiał temat w swoim dieselku i może mi pomóc jak prawidłowo do tego podejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie możliwe, lampa jest taka sama wymiarowo, mocowania też są w tych samych miejscach, tylko w polifcie dodali skrajne dolne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam AFN z 1996 roku, ostatnio przerabiałem wymianę lampy z przedliftowych Bosha na poliftowe zespolone. I zgodnie z instrukcją cięcie rantów w błotnikach oraz polutowanie wtyczek wystarczyło. Zderzaka w ogóle nie ruszałem, wszystko podeszło bez najmniejszego problemu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...